header
QR Kod
VivaVideo Lite:Slideshow Maker

VivaVideo Lite:Slideshow Maker

9.6.1 geliştirici QuVideo Inc. Video Editor & Video Maker App
(0 İncelemeler) Mart 04, 2024
VivaVideo Lite:Slideshow Maker VivaVideo Lite:Slideshow Maker VivaVideo Lite:Slideshow Maker VivaVideo Lite:Slideshow Maker VivaVideo Lite:Slideshow Maker VivaVideo Lite:Slideshow Maker

En Son Versiyon

Versiyon
9.6.1
Güncelle
Mart 04, 2024
Geliştirici
QuVideo Inc. Video Editor & Video Maker App
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.quvideo.vivavideo.lite
Şimdi İndir

VivaVideo Lite:Slideshow Maker Hakkında Daha Fazla

VivaVideo Lite, with powerful editing features and 1000+ footage, is a great tool for your movie clips!

Bu uygulama, kullanıcıların film ve videolarını düzenleyip kişiselleştirmelerine olanak sağlayan bir uygulamadır. 1. Özellikler bölümünde birçok özelliğe sahiptir.

“Pruning” özelliği, filmlerin 0.1 saniyelik keskin bir şekilde kırpılmasını sağlar ve böylece filmlerin daha iyi bir akışa sahip olmasını sağlar. "Shifting" özelliği, filmin orijinal hızından 4 katına kadar hızlandırılmasını sağlar ve aynı zamanda sesin değiştirilmeden kalmasını sağlar. "Reverse" özelliği, filmlerin geriye doğru oynatılmasını sağlar ve zaman makinesinde gibi bir his verir. "Proportion" özelliği, profesyonel video oranları sunar ve 1:1, 4:3, 3:4, 4:5, 16:9, 9:16, 2.39:1 oranlarını seçebilirsiniz. "Toning" özelliği, parlaklık, kontrast, doygunluk, keskinlik, renk sıcaklığı, gölge, vurgu, solma gibi ayarlamalar yapmanızı sağlar. "Collage" özelliği ise fotoğrafları, videoları veya web üzerinden indirilen resimleri filmde kullanmanızı sağlar.

2. Büyük film materyalleri bölümünde birçok materyale erişim sağlanmaktadır. "Popular Material" özelliği, 2018 yazı ve dünya kupası materyallerini sürekli olarak günceller. "Themes" özelliği, birçok tema seçeneği sunar ve bir tıklama ile filmlerinizi tema ile oluşturabilirsiniz. "Filter" özelliği, retro film filtrelerine sahiptir ve filmlerinize eski zamanlardaki gibi bir hava katar. "Sound file" özelliği, müzik ve ses efektleri kütüphanesine erişim sağlar. "Sticker" özelliği, çeşitli animasyon stickerlar sunar ve filmlerinize eğlenceli dekorasyonlar eklemenizi sağlar. "Subtitles" özelliği, minimalist animasyon, renkli baloncuklar, seslendirmeler, çizgiler, el çizimi, topluluk, illüstrasyon gibi zengin altyazı seçenekleri sunar. "Font" özelliği, farklı yazı tipleri ve stiller sunar. "Special effects" özelliği, çizgi roman, Hollywood filmleri, arıza sanatı, romantik aşk, hava durumu gibi efektler ekleyerek filmlerinize bir atmosfer katar. "Transition" özelliği, filmlerinizi doğal bir şekilde birbirine bağlayan geçiş efektleri sunar. "Dubbing and Sound Effects" özelliği, filmlerinize müzik veya ses efektleri eklemenizi sağlar.

3. Album MV bölümünde fotoğraflarınızı kolayca içe aktarabilir ve bir tıklama ile MV temaları uygulayarak fotoğraf MV'ler oluşturabilirsiniz.

4. Yaratıcı Çekim bölümünde yüksek çözünürlüklü video kaydı yapabilir ve farklı filtreler, zamanlama, ışık doldurma gibi özellikler ekleyebilirsiniz. "Beautifying lens"

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.