header
QR Kod
Vivaldi tarayıcı

Vivaldi tarayıcı

6.7.3335.149 geliştirici Vivaldi Technologies
(0 İncelemeler) Haziran 12, 2024
Vivaldi tarayıcı Vivaldi tarayıcı Vivaldi tarayıcı Vivaldi tarayıcı Vivaldi tarayıcı Vivaldi tarayıcı

En Son Versiyon

Versiyon
6.7.3335.149
Güncelle
Haziran 12, 2024
Geliştirici
Vivaldi Technologies
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vivaldi.browser
Şimdi İndir

Vivaldi tarayıcı Hakkında Daha Fazla

Vivaldi, entegre reklam engelleyici, izlenmeye karşı koruma ve kullanışlı pek çok hazır özelliğe sahip yeni bir web tarayıcısıdır. İnternette benzersiz masaüstü tarzı sekmeler, uçtan uca şifreli Senkronizasyon, karanlık ve özel mod ile gezin. Ücretsiz indirin ve hızlıca göz atın, tarayıcınızda not alın ve tam boy ekran görüntüleri çekin.

Vivaldi, reklamları ve takip edici yazılımları engellemeyi hedefleyen bir web tarayıcısıdır. Internette güvenli bir şekilde gezmek için reklamları engelleyin ve takip edici yazılımların sizi gözetlemesine izin vermeyin. Bu sayede gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca, can sıkıcı video reklamlarına, otomatik açılan pencerelere ve gözetleme yazılımlarına veda edebilirsiniz.

Vivaldi, esnek kullanıcı arayüzü sayesinde tarayıcınıza benzersiz bir görünüm vermenize olanak sağlar. Yeni masaüstü tarzı sekmeleri kullanarak karanlık/aydınlık modlar ile gezinebilir ve araçlara kolay erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, araçları kenar çubuğunda tutarak daha pratik bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gizli gezme özelliği sayesinde, güvenli sekmeler kullanarak tarama geçmişinizi gizli tutabilirsiniz; aramalar, ziyaret edilen siteler, çerezler ve geçici dosyalar Vivaldi tarafından saklanmaz.

Vivaldi, tarayıcıda yakın zamanda kapattığınız veya eşlenen başka bir cihazda açık olan sekmelere ve güvenli sekmelere hızlıca ulaşmanızı sağlar. Bu sayede sekmelerinizi kolaylıkla yönetebilir ve verimli bir gezinme deneyimi yaşayabilirsiniz.

İzlanda'daki sunucularımız ile uçtan uca şifreleme kullanarak parolalarınızı, yer imlerinizi ve notlarınızı güvenli bir şekilde senkronize edebilir ve tarayıcı verilerinizi cihazlarınız arasında saklayabilirsiniz.

Vivaldi, yeni sekme sayfasında Hızlı Aramalar özelliği sayesinde favori sitelerinize bir dokunuş uzaklıkta olabilirsiniz. Daha hızlı erişim için özel olarak eklediğiniz siteleri kolayca görebilir ve ziyaret edebilirsiniz.

Web'de gezerken fikirlerinizi saklamak isterseniz, Vivaldi'nin Notlar özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde fikirlerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir ve cihazlarınız arasında senkronize edebilirsiniz.

Ekran görüntüsü özelliği sayesinde, herhangi bir web sitesinin tam boy ekran görüntüsünü alabilir veya tarama yaparken herhangi bir web sayfasının görünür alanının anlık görüntüsünü yakalayabilirsiniz. Bu görüntüleri kolayca paylaşabilirsiniz.

Vivaldi, kullanıcıların arama motorlarını hızlı bir şekilde değiştirebilmesini sağlar. Adres alanına yazarken arama motoru takma adlarını kullanarak hızlıca arama motorunu değiştirebilirsiniz. Örneğin, DuckDuckGo'yu seçmek için "d" veya Wikipedia için "w" yazmanız yeterlidir.

Vivaldi'nin özellikleri arasında şifreli eşleme, ekran görüntüsü yakalama, hızlı arama kısayolları, zengin metin destekli not alma özelliği, güvenli sekmeler, karanlık mod, yer imi yöneticisi, son kapanan sekmeler, ar

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.