below header
QR Kod
VivaCut - Edit Programları

VivaCut - Edit Programları

3.5.6 geliştirici VivaCut professional video editor
(0 İncelemeler) Mart 04, 2024
VivaCut - Edit Programları VivaCut - Edit Programları VivaCut - Edit Programları VivaCut - Edit Programları VivaCut - Edit Programları VivaCut - Edit Programları

En Son Versiyon

Versiyon
3.5.6
Güncelle
Mart 04, 2024
Geliştirici
VivaCut professional video editor
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.videoeditorpro.android
Şimdi İndir

VivaCut - Edit Programları Hakkında Daha Fazla

VivaCut, en iyi video düzenleyici ve ücretsiz video montaj yapma programı. Bu profesyonel video düzenleyici, harika video geçiş efekti ve aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz müzik türlerine sahip tonlarca video düzenleme şablonuna sahiptir.
ve Ses efektleri sağlanmıştır.

Bu uygulama, çok katmanlı zaman çizelgesi ve kroma anahtarı özellikleri sayesinde Youtube ve Instagram için müzikli viral videolar hazırlamanıza yardımcı olur. VivaCut ile videoya kolayca müzik ekleyebilir, müzik ve fotoğraflarla video düzenleyebilir, geçiş efektleriyle video düzenleyebilirsiniz. Bu sayede tüm video düzenleme işlevlerini tek bir yerde bulabilir ve profesyonel bir video montaj yapma programına sahip olabilirsiniz. VivaCut, video editleme, birleştirme, müzik ekleme, metin ekleme, hızlandırma ve yavaşlatma gibi tüm özelliklere sahiptir. Bu sayede istediğiniz videoları kolayca düzenleyebilir ve sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Bu uygulama, çok katmanlı zaman çizelgesi ve zoom özellikli bindirme video düzenleyici sayesinde kare kare hassasiyetle video düzenleme imkanı sunar. Ayrıca Viva Cut'taki geçişli sinematik bindirme video düzenleyicisiyle de muhteşem geçiş efektleri oluşturabilirsiniz. Hollywood düzeyindeki bir film gibi videoları birleştirme ve karıştırma imkanı da sunan uygulama, ses çıkarma özelliği sayesinde istediğiniz videodan müzik veya ses çıkarmanıza olanak tanır.

Profesyonel video düzenleme araçlarını tek bir uygulamada bulabileceğiniz VivaCut, hızlı ve yavaş hareket kontrolü, geçiş efektleri ve resim içinde resim özellikleri gibi birçok özelliği de bünyesinde barındırır. Bu sayede videolarınızı daha yaratıcı ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Ayrıca video klipleri birleştirme ve müzik ve fotoğraflarla videolar oluşturma imkanı da sunan uygulama, profesyonel bir video montaj yapma programı olarak da kullanılabilir.

VivaCut, kolay kullanımı ve birçok özelliği sayesinde YouTube, Instagram ve TikTok için en iyi video düzenleme ve montaj yapma programı olarak tanımlanabilir. Ücretsiz olan bu uygulama, YouTube vlog'ları, Instagram hikayeleri, TikTok videoları gibi birçok sosyal medya içeriği oluşturmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Ayrıca videolarınızı çeşitli formatlarda kaydedebilir ve sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Bu uygulama, Audreyionaxixix ve https://icons8.com/music/ tarafından sağlanan müzik ve ses efektleri ile desteklenmektedir. Bu özellikler sayesinde videolarınıza daha yaratıcı ve dikkat çekici bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Tüm özelliklere sahip ve ücretsiz bir uygulama olan VivaCut, Android kullanıcıları için en iyi video düzenleme ve montaj yapma programıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.