header
QR Kod
Virtual Families 3

Virtual Families 3

2.1.27 geliştirici Last Day of Work, LLC
(0 İncelemeler) Mayıs 23, 2024
Virtual Families 3 Virtual Families 3 Virtual Families 3 Virtual Families 3 Virtual Families 3 Virtual Families 3

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.27
Güncelle
Mayıs 23, 2024
Geliştirici
Last Day of Work, LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ldw.vf3
Şimdi İndir

Virtual Families 3 Hakkında Daha Fazla

The sequel to the smash hit mobile game “Virtual Families 2” is here!

ADOPT YOUR FAMILY TODAY!

Binlerce insanın yaşadığı mobil cihazınızın içinden bir kişiyi evlat edinin! Bu hayat simülasyon oyununda, onlara bir koca veya eş seçmelerine yardım edin ve sanal ailelerini kurmalarına yardımcı olun! Bebekler yapın ve evi çocuklara bırakın! Kendi güzel aile hikayenizi büyütün ve yönetin.

DESIGN YOUR DREAM HOME

Sanal evinizi genişletin ve yenileştirin. Evlat edindiğiniz kişinin yeni evi çok potansiyelli, ancak onun yardıma ihtiyacı var! Rüya evinizi hayal edin ve gerçekleştirin. Yatak odaları, bir bahçe, bir ev sineması veya hatta bir oyun odası ekleyin! Her odanın tasarımını özelleştirmek için dekorasyonlar toplayın.

MAKE A HAPPY, PROSPEROUS LIFE

Küçük insanlarınızı bebeklikten yetişkinliğe kadar eğitin, evlerine bakmalarını ve hayatlarındaki en iyi seçimleri yapmalarını sağlayın. Onları kariyerlerinde çalışmaya ve dekorasyonlar, ihtiyaçlar ve lüksler için para kazanmaya teşvik edin. Sanal ailenizi en iyi versiyonlarına yükseltin. Küçük insanlarınız size teşekkür eden, yalvaran ve öven mesajlar gönderecek. Onları kontrol etmeyi unutmayın, çünkü sizi özledikleri ve çok üzüldükleri olabilir!

LIFE SIMULATION RUNS IN REAL TIME!

Küçük aileniz uygulama kapalıyken bile yaşamaya, yemek yemeye, büyümeye ve çalışmaya devam eder. Yolda, yanıtlamanız gereken birçok farklı rastgele olay olacak, hepsi bu simülasyon oyununa sürpriz katıyor ve rutin, günlük sanal hayata beklenmedik öğeler ekliyor. Çok çeşitli, tahmin edilemez oynanış bulun. Hiçbir oyun aynı şekilde ilerlemez; hikaye oynayan herkes için farklı şekilde açılır. Bu simülasyon oyunu kendi hayatına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.