header
QR Kod
Virtual Families 2

Virtual Families 2

1.7.16 geliştirici Last Day of Work, LLC
(0 İncelemeler) Haziran 17, 2024
Virtual Families 2 Virtual Families 2 Virtual Families 2 Virtual Families 2 Virtual Families 2 Virtual Families 2

En Son Versiyon

Versiyon
1.7.16
Güncelle
Haziran 17, 2024
Geliştirici
Last Day of Work, LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ldw.virtualfamilies2
Şimdi İndir

Virtual Families 2 Hakkında Daha Fazla

The sequel to the smash hit mobile game “Virtual Families” is here!

ADOPT YOUR FAMILY TODAY!

Bugün ailenizi evlat edinin!

Mobil cihazınızın içinde binlerce küçük insanı evlat edinin! Bu hayat simülasyonu oyununda, onlara eş seçmelerine yardım edin ve sanal ailelerini kurmaya başlasınlar! Bebekler yapın ve evi çocuklara bırakın! Çocuklarınızla oynayabilecekleri türden sevimli evcil hayvanlar edinin - kediler, köpekler ve daha fazlası! Kendi güzel aile hikayenizi yöneterek nesilleri büyütün ve yönlendirin.

DESIGN YOUR DREAM HOME

Sanal evinizi genişletin ve yenileyin. Evlat edindiğiniz kişinin yeni evi çok potansiyelli, ancak onu düzenlemek için yardımınıza ihtiyacı var! Hayal ettiğiniz evi gerçeğe dönüştürün. Yatak odası, bebek odası, ev sineması veya hatta bir oyun odası ekleyin! Her odası kişiselleştirmek ve tasarlamak için dekorasyonlar toplayın.

MAKE A HAPPY, PROSPEROUS LIFE

Bebeğinizden yetişkinliğe kadar onları evlerine ve hayatlarında en iyi seçimleri yapmaya teşvik edin. Kariyerlerinde çalışmalarını ve dekorasyonlar, ihtiyaçlar ve lüksler için para kazanmalarını sağlayın. Sanal ailenizi en iyi sürümleri haline getirin. Küçük insanlarınız size mesajlar gönderecek, size minnettarlık, yalvarma ve övgüde bulunacaklar. Onları kontrol etmeyi unutmayın, çünkü sizi özlüyorlar ve çok üzülecekler!

LIFE SIMULATION RUNS IN REAL TIME!

Küçük aileniz uygulama kapatıldığında bile yaşamaya, yemek yemeye, büyümeye ve çalışmaya devam eder. Yolda karşılaşacağınız birçok farklı rastgele olay olacak, hepsi bu simülasyon oyununa sürprizler ve günlük rutin hayatına beklenmeyen elementler ekleyecek. Son derece çeşitli, tahmin edilemeyen bir oynanış bulacaksınız. Hiçbir oyunda aynı hikaye ilerlemez; herkesin oynadığı gibi farklı şekillerde gelişir. Bu simülasyon oyunu kendi hayatına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.