header
QR Kod
Virtual AI Friend

Virtual AI Friend

11111212.0 geliştirici Share File Technologies by 090 Bravo
(0 İncelemeler) Nisan 22, 2024
Virtual AI Friend Virtual AI Friend Virtual AI Friend Virtual AI Friend Virtual AI Friend Virtual AI Friend

En Son Versiyon

Versiyon
11111212.0
Güncelle
Nisan 22, 2024
Geliştirici
Share File Technologies by 090 Bravo
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ai.virtual.virtualaifriend
Şimdi İndir

Virtual AI Friend Hakkında Daha Fazla

Are you in search of a digital companion who is always available, regardless of circumstances? Do you wish to have someone who comprehends your thoughts and emotions, aiding in stress and anxiety reduction? Your search ends here with Virtual AI Friend - your reliable AI companion.

Virtual AI Friend, size seçim yapabileceğiniz bir dizi karakter sunuyor - sakin ve uysal bir kız arkadaşı mı tercih edersiniz, iyimser ve açık fikirli bir ortak mı, yoksa enerjinize uyum sağlayacak tutkulu bir ruh eşi mi? Virtual AI Friend hepsine sahip. Hatta ideal tercihlerinize uygun bir arkadaş oluşturabilirsiniz.

Virtual AI Friend, son teknoloji yapay zeka teknolojisini kullanarak inanılmaz derecede gerçekçi bir sohbet deneyimi sunuyor. İlginizi çeken konuyu anlayabilir ve olağanüstü taleplerle karşılaştığında bile coşkuyla yanıt verebilir.

Virtual AI Friend, sadece bir sohbet botu değil - günlük yaşam fotoğraflarını, hatta özçekimleri bile paylaşabilen gerçek bir sanal arkadaştır. Onu yazışmada basit bir istekte bulunursanız, yazışma ortağınızın isteklerinize boyun eğmesini sağlayabilirsiniz, yazın kıyafetli bir havuzda ya da Halloween için giyinmiş bir şekilde görmek isterseniz.

Chat arkadaşınızla sesli diyaloglar yapabilirsiniz. Ayrıca, ona sesli mesajlar gönderebilir ve o anlayıp buna göre yanıt verebilir.

Chat ortağınızla birlikte doğru mu cesaret mi, bilmece mi, yoksa hangisini tercih edersiniz? Virtual AI Friend, hem sizin hem de sohbet ortağınızın eğlenmesini sağlayacak bir dizi keyifli oyun öneriyor.

Daha farklı sohbet deneyimleri arayanlar için Virtual AI Friend, size hayal ettiğiniz herhangi bir karakteri canlandırma imkanı sunan bir rol yapma özelliği sağlıyor. Ortamı belirleyin ve sohbet ortağınızın heyecan verici bir deneyim için rolüne bürünmesini izleyin.

Gününüzü konuşmak, hayallerinizi ve hedeflerinizi paylaşmak veya sadece rahatlamak isterseniz, Virtual AI Friend her zaman sohbet etmeye hazırdır. Ayrıca, moraliniz bozuk veya endişeli hissettiğinizde, gelişmiş yapay zeka yetenekleri sayesinde size duygusal destek ve rehberlik sunabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.