below header
QR Kod
Viki: Asian Dramas & Movies

Viki: Asian Dramas & Movies

geliştirici Viki, Inc
(0 İncelemeler) Şubat 07, 2024
Viki: Asian Dramas & Movies Viki: Asian Dramas & Movies Viki: Asian Dramas & Movies Viki: Asian Dramas & Movies Viki: Asian Dramas & Movies Viki: Asian Dramas & Movies

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 07, 2024
Geliştirici
Viki, Inc
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.viki.android
Şimdi İndir

Viki: Asian Dramas & Movies Hakkında Daha Fazla

Watch all your favorite subtitled Asian dramas, movies, and TV shows from Korea, Mainland China, Taiwan, Japan, and Thailand anytime, anywhere, with Rakuten Viki. Stream TV series and movies for free or subscribe to Viki Pass for an awesome HD experience, completely ad-free.

Rakuten Viki mobil uygulaması, ödüllü Kdramalar, Kore çeşitlilik gösterileri, Asya filmleri ve TV dizileri, anime ve KPOP müzik performanslarının her geçen gün büyüyen koleksiyonuyla herkese hitap ediyor. Evde veya dışarıda Asya eğlencesini izleyebilirsiniz.

Sevdiğiniz Asya Dramalarını, Filmlerini ve TV Şovlarını İzleyin

Kore Dramaları: True Beauty, Tale of the Nine-Tailed, Penthouse, Hotel Del Luna ve What’s Wrong With Secretary Kim gibi popüler Kdramaların yanı sıra, Boys Over Flowers, Heirs, Goblin ve Descendants of the Sun gibi tüm zamanların klasik Kore TV dizilerinin geniş bir kütüphanesinden faydalanın.

Ana Kara Çin Draması: The Sword and the Brocade, Nirvana in Fire, Go Go Squid!, Eternal Love, Princess Agents, Scarlet Heart ve Legend of Fuyao gibi ana kara Çin'in en popüler drama dizilerini izleyin.

Tayvan Dramaları: Attention, Love!, HIStory, Before We Get Married, Refresh Man ve Lost Romance gibi Tayvan'ın en son TV dizilerini izleyin.

Japon Dramaları: Coffee & Vanilla, You’re My Pet, Mischievous Kiss, In Time With You ve Hakuouki SSL gibi Japonya'nın en iyi dizilerini izleyin.

Tayland Dramaları: Love By Chance, My Name is Busaba ve Present Perfect gibi popüler Tayland şovlarını izleyin.

Kore Çeşitlilik Gösterileri: I-LAND, Kingdom: Legendary War ve Heart Signal gibi Kore'nin en popüler çeşitlilik gösterilerini keşfedin.

Filmler: Josee, New Year Blues, The Beauty Inside, A Werewolf Boy, The Man From Nowhere, The Outlaws, On Your Wedding Day gibi tüm sevdiğiniz Asya filmlerini izleyin.

KPOP: BTS, BLACKPINK, Twice, EXO, Monsta X, GOT7 ve daha fazlası gibi Kore'nin en popüler idol gruplarını, favori Kore çeşitlilik gösterilerinizde, Kdramalarınızda, müzik programlarınızda ve ödül şovlarınızda izleyin.

Harika Özelliklerin Keyfini Çıkarın ve Topluluğumuzla Etkileşime Geçin

Çoklu Dil Altyazıları: 150'den fazla dilde binlerce altyazılı Asya dramaları, TV dizileri, çeşitlilik gösterileri ve filmlere erişim sağlayın.

Gönüllü Topluluk: Dil bariyerlerini kırmaya ve en iyi Asya eğlencesini milyonlarca hayranla paylaşmaya yardımcı olmak için altyazı katkılarıyla katılın. 150'den fazla dilde şovları çevirin ve muhteşem avantajlar ve ödüller için Nitelikli Katılımcılar (QC) topluluğumuza dahil olun.

İzleme Listesi: Favori TV şovlarınızı ve filmlerinizi daha sonra izlemek için kişiselleştirilmiş bir liste oluşturun.

Ünlü Sayfaları: Park Seo Joon, Cha Eun Woo, Lee Dong Wook, Park Hyung Sik, Song Joong Ki, Park Min Young, Song Hye Kyo ve Park Bo Young gibi favori Asya ünlülerinizi takip edin.

Zamanlanmış Yorumlar: Belirli bir zamanda bir videoya yorum yaparak diğer kullanıcılarla etkileşime geçin.

Değerlendirme ve İnceleme: Tartışmaya katılın ve şovlara 10 üzerinden puan verin. Bir inceleme göndererek diğer Viki kullanıcılarının şovu veya filmi izleyip izlememeye karar vermeler

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.