header
QR Kod
VIKI

VIKI

1.0.2 geliştirici Storm Gray Unit
(0 İncelemeler) Haziran 10, 2024
VIKI VIKI VIKI VIKI VIKI VIKI

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.2
Güncelle
Haziran 10, 2024
Geliştirici
Storm Gray Unit
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
pl.com.sgu.go
Şimdi İndir

VIKI Hakkında Daha Fazla

We are pioneers in the domain of intelligent surveillance systems

Bu uygulama, insan hayatı, sağlık ve mal varlığı için sorumluluk duyduğumuzu vurgulamaktadır. Amacımız, işimiz aracılığıyla bunları koruyarak, aynı zamanda işletmelere güvenlik sağlamaktır. Farkındayız ki bu iki alan birbirine karışmaktadır.

Bu nedenle, sürekli gelişimin peşindeyiz. Her gün yaptığımız işte daha iyi hale geliyoruz. Çünkü yaptığımız işe tutkunuz ve bunu inandığımız değerlerle uyumlu bir şekilde yapıyoruz.

Bu nedenle önemli bir şey başardığımızda, insan hayatına ve mal varlığına zarar verme riskini en aza indirgemek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Bu, işimizin temel amacıdır ve bu amacı gerçekleştirmek için sürekli olarak çalışıyoruz.

İşimiz sadece insan hayatını ve sağlığını korumakla kalmıyor, aynı zamanda işletmelerin güvenliğini de sağlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik gelişmeleri ve güvenlik alanındaki yenilikleri yakından takip ediyoruz ve uygulamalarımızı buna göre geliştiriyoruz.

Bu uygulamada en önemli husus, insan hayatının ve mal varlığının güvenliği için sorumluluk duyduğumuzdur. İşimizi tutkuyla ve değerlerimizle uyum içinde yaptığımız için her geçen gün daha da iyileşiyoruz ve bu sorumluluğumuzu yerine getirmek için sürekli olarak gelişiyoruz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.