header
QR Kod
Vidogram Lite

Vidogram Lite

3.0.5 geliştirici Vidogram Messenger
(0 İncelemeler) Şubat 14, 2024
Vidogram Lite Vidogram Lite Vidogram Lite Vidogram Lite Vidogram Lite Vidogram Lite

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.5
Güncelle
Şubat 14, 2024
Geliştirici
Vidogram Messenger
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.vidogram.lite
Şimdi İndir

Vidogram Lite Hakkında Daha Fazla

Vidogram Lite is an UNOFFICIAL Telegram client. Vidogram Lite uses Telegram API to give you a secure and fast messaging experience.

Vidogram messenger, son yıllarda Telegram istemcisi olarak popüler bir uygulama haline geldi ve 10 milyondan fazla indirme sayısına ulaştı. Benzersiz ek özellikleri sayesinde kullanıcılarına Telegram'daki diğer kullanıcılardan bir adım önde olma avantajı sağlıyor, ancak bazı eski telefonlara, ortalamanın altında donanıma sahip cihazlara veya yavaş internet bağlantısına sahip kullanıcılar uygulamayı kullanırken sorunlarla karşılaşabiliyor. Bu sorunu çözmek için Vidogram ekibi Vidogram Lite'ı piyasaya sürdü. Daha küçük, daha hızlı ve daha akıcı bir uygulama olan Vidogram, herkesin keyifli bir mesajlaşma deneyimi yaşamasını sağlıyor.

Eğer uygulamamızdan heyecanlandıysanız ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, açıklamayı okumaya devam ederek Vidogram Lite ile tanışın ve masaya getirdiği özellikleri öğrenin.

Advanced Forward: Bir mesajı birine iletmek istediniz ama kaynağını belirtmek istemediniz, ya da mesajda birkaç bağlantı vardı ve onları kaldırmak istediniz ya da hatta mesajı birkaç kişiye aynı anda göndermek istediniz mi? Advanced Forward özelliği sayesinde bunların hepsini aynı anda yapabilirsiniz.

Tabs & Tab Designer: Eğer çok sayıda kanal, grup, bot ve kişiye sahipseniz, kesinlikle ihtiyacınız olan kişiye ulaşmak için zorluklar yaşarsınız. Artık sekmeler sayesinde sohbetlerinizi türüne göre yönetebilir ve yeterli gelmiyorsa, sevdiğiniz sekmeleri isim ve simge olarak tasarlayabilirsiniz.

Speech to Text Converter: Sesli mesaj göndermek istemiyorsunuz ama yazmak için de istekli değilsiniz, o zaman Speech to Text özelliğini deneyin. Sadece konuşun ve biz onu sizin için metne dönüştürelim.

Timeline: Tüm kanal mesajlarınızı okumak için sürekli kanallara girip çıkmaktan sıkıldınız mı? Timeline özelliği sayesinde tıpkı Instagram ve Twitter'ın çalışma şekli gibi, tüm kanal mesajlarınızı tek bir yerde görebilirsiniz.

Onaylar: Yanlışlıkla istenmeyen bir sticker, gif veya sesli mesaj göndermek size en az bir kez olmuştur, ancak böyle şeyler göndermeden önce bir doğrulama işlemi olsaydı önlenirdi. Merak etmeyin, bu güvenlik seçeneğine de sahibiz.

Gizli Sohbetler Bölümü: Kimseye sohbetleriniz veya kanallarınızın varlığını bilmesini istemediğiniz sohbetleriniz var mı? Gizli Sohbetler özelliği sayesinde onları sadece sizin bildiğiniz bir yerde ve parola ile gizleyebilirsiniz. Hatta parolanız olarak parmak izinizi bile ayarlayabilirsiniz.

Yazı Tipleri ve Temalar: Messenger'ınızın görünümünden sıkıldıysanız, sizin için topladığımız yeni yazı tiplerini ve temaları deneyin.

Kurulum Paketleri: Vidogram ile, kişileriniz, gruplarınız veya kanallarınız aracılığıyla size gönderilen APK dosyalarını indirip kurma yeteneğine sahipsiniz.

Ve keşfetmeniz

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.