below header
QR Kod
VideoShowLite Video Editor

VideoShowLite Video Editor

10.2.0.1 lite geliştirici VIDEOSHOW Video Editor & Maker & AI Chat Generator
(0 İncelemeler) Şubat 23, 2024
VideoShowLite Video Editor VideoShowLite Video Editor VideoShowLite Video Editor VideoShowLite Video Editor VideoShowLite Video Editor VideoShowLite Video Editor

En Son Versiyon

Versiyon
10.2.0.1 lite
Güncelle
Şubat 23, 2024
Geliştirici
VIDEOSHOW Video Editor & Maker & AI Chat Generator
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.xvideostudio.videoeditorlite
Şimdi İndir

VideoShowLite Video Editor Hakkında Daha Fazla

Bu, VideoShow video düzenleyicisinin kompakt sürümüdür, VideoShow güçlü bir film düzenleyici ve slayt gösterisi oluşturucudur.

VideoShowLite, film yapımcıları için oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulama, film yapımcılığı, fotoğraf düzenleme ve slayt gösterisi yapma işlemlerini tek bir yerde toplar. Bu sayede hem profesyonel fotoğrafçılar, hem de profesyonel olmayan yeni başlayanlar kolaylıkla şık videolar oluşturabilirler. Uygulama, GIF çıkartmaları, animasyon altyazıları, sihirli efektler, özel doodle, modaya uygun geçiş, filtre ve müzik gibi özellikler sunar.

VideoShow Video Maker, güçlü bir video düzenleyici özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, videolarını birleştirebilir, kesebilir, MP3 dosyasına dönüştürebilir, klipleri bir araya getirebilir, döngüye alabilir, sıkıştırabilir ve telefonlarda kesebilirler. Ayrıca, uygulama içerisinde çeşitli temalar, altyazılar, müzikler, filtreler gibi şeyler de bulunur. Bu da kullanıcıların harika videolar oluşturabilmesi için gerekli olan her şeye sahip olmalarını sağlar.

VideoShowLite, özel yenilikler de sunar. Örneğin, kullanıcılar video dublajı özelliği sayesinde kendi seslerini veya ses efektlerini kaydedebilir ve videolarında kullanabilirler. Ayrıca, videoda doodle özelliği sayesinde kullanıcılar videolarını istedikleri şekilde yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirler. Böylece, hedef kitlelerinin dikkatini istedikleri bölgeye çekebilirler.

Uygulamanın araç kutusu özellikleri arasında ise güçlü bir video düzenleyici, hızlı kırpma, video sıkıştırma ve videodan MP3'e dönüştürme gibi özellikler bulunur. Bu sayede kullanıcılar, videolarında gereksiz kısımları kesebilir, hızlı bir şekilde kırpabilir, boyutlarını küçültebilir ve müziklerini MP3 dosyasına dönüştürebilirler.

Son olarak, uygulamanın ana özellikleri arasında çeşitli metin stilleri ve yazı tipleri sağlaması, malzeme deposu temaları, çıkartmaları, yazı tiplerini, ses efektlerini ve müzikleri sunması, HD 4k videoları içe aktarabilme ve çoğu video formatını desteklemesi yer alır. Kullanıcılar ayrıca, kare temaları, kırpma modunu, bulanık arka planı ve ses geliştirme gibi özellikleri kullanarak videolarını daha çekici hale getirebilirler. VideoShowLite, kullanıcılarına profesyonel bir film stüdyosu deneyimi sunar ve videolarını daha etkileyici bir şekilde paylaşmalarını sağlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.