below header
QR Kod
Videoleap, Lightricks Editörü

Videoleap, Lightricks Editörü

1.25.1 geliştirici Lightricks Ltd.
(0 İncelemeler) Mart 15, 2024
Videoleap, Lightricks Editörü Videoleap, Lightricks Editörü Videoleap, Lightricks Editörü Videoleap, Lightricks Editörü Videoleap, Lightricks Editörü Videoleap, Lightricks Editörü

En Son Versiyon

Versiyon
1.25.1
Güncelle
Mart 15, 2024
Geliştirici
Lightricks Ltd.
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lightricks.videoleap
Şimdi İndir

Videoleap, Lightricks Editörü Hakkında Daha Fazla

Videoleap ile bir profesyonel gibi, efektli slayt gösterisi oluşturma, müzikli video montajlama ve video edit programlarından yararlanarak dakikalar içerisinde yüksek kaliteli ve profesyonel videolar yaratın. Kullanımı son derece eğlenceli ve birçok güçlü özelliğe sahip bu video edit programı, dilediğiniz müzikli videoları anında oluşturma fırsatını size sunuyor. Sanatsal efektli, fotoğraf montajlı videolar yaratmak, metin ve katman dönüşümleri eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Üstelik artık Android cihazlarda da kullanıma hazır!

Videoleap, yapay zeka özelliklerini kullanarak günlük videolarınızı olağanüstü görsellere dönüştüren bir video düzenleme uygulamasıdır.

Uygulamayı kullanarak videolarınıza yapay zeka efektleri ve filtreleri uygulayabilir, profesyonel veya acemi olmanız fark etmeksizin etkileyici yapay zeka videoları veya fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Videoleap'in gelişmiş video düzenleme özellikleri sayesinde film yapımcıları profesyonel düzeyde videolar oluşturabilirken, yeni başlayanlar da müzikli ve geçişli videolar yapabilir ve eğlenebilirler. Ayrıca uygulama, videolarınızı istediğiniz formata dönüştürme ve sosyal medyada paylaşma özelliklerini de sunmaktadır.

Videoleap, diğer video birleştirme uygulamalarından farklı olarak yeşil ekran birleştirme ve diğer özel efektler uygulama imkanı sunar. Bu sayede benzersiz videolar oluşturabilirsiniz.

Uygulamanın diğer özellikleri arasında profesyonel düzeyde ses düzenleme ve renk düzenleme araçları, kusursuz geçiş efektleri oluşturma imkanı ve katmanlı birleştirme özelliği bulunmaktadır.

Videoleap, Lightricks Creative Suite uygulamalarından biridir ve Boosted, Facetune, Motionleap ve Lightleap gibi diğer video ve fotoğraf düzenleme uygulamalarını da içerir. Uygulamanın kullanım koşulları ve gizlilik politikası da kullanıcıların erişimine açıktır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.