header
QR Kod
Videoland

Videoland

geliştirici RTL Nederland B.V.
(0 İncelemeler) Şubat 25, 2024
Videoland Videoland Videoland Videoland Videoland Videoland

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 25, 2024
Geliştirici
RTL Nederland B.V.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
nl.rtl.videoland.v2
Şimdi İndir

Videoland Hakkında Daha Fazla

Videoland is de one-stop-shop voor de beste entertainment van eigen bodem.

Videoland, bir streaming platformudur. İki hafta boyunca ücretsiz kullanılabilmektedir ve sonrasında aylık olarak iptal edilebilir. Platform, kullanıcıların istedikleri zaman ve yerde, televizyon, mobil cihaz, tablet veya laptopları aracılığıyla kullanabilecekleri bir şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca, dört ekranı aynı anda kullanma imkanı sunmaktadır.

Bunun yanı sıra, Videoland'da tüm filmler ve diziler tek bir yerde toplanmıştır. Gerçek suç ve drama gibi türlerin yanı sıra, Glory kickboks ve reality gibi çeşitli türlerde de içerikler bulunmaktadır. Ayrıca, her hafta yeni içerikler eklenerek kullanıcıların sıkılmadan eğlenmeye devam etmesi sağlanmaktadır.

Videoland kullanıcıları, RTL programlarını canlı olarak izleyebilir, ileri sararak veya sınırsız bir şekilde geriye dönük olarak izleyebilirler. Ayrıca, Download To Go özelliği sayesinde internet bağlantısı olmadığı zamanlarda bile izlemeye devam edebilirler.

Sorularınız veya önerileriniz varsa, hulp.videoland.com adresinden FAQ bölümüne ve müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.