header
QR Kod
Video yapımcısı - Pelicut

Video yapımcısı - Pelicut

2.0.6 geliştirici Video Editor Photo Editor, Video Maker With Music
(0 İncelemeler) Nisan 18, 2024
Video yapımcısı - Pelicut Video yapımcısı - Pelicut Video yapımcısı - Pelicut Video yapımcısı - Pelicut Video yapımcısı - Pelicut Video yapımcısı - Pelicut

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.6
Güncelle
Nisan 18, 2024
Geliştirici
Video Editor Photo Editor, Video Maker With Music
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
songs.music.images.videomaker
Şimdi İndir

Video yapımcısı - Pelicut Hakkında Daha Fazla

Pelicut, şık videolar yapmanız için güçlü bir video düzenleyicidir. Sihirli geçişler, sevimli çıkartmalar ve popüler müzik ile videoyu düzenleyebilirsiniz.

Video Düzenleme Araçları, videolarınızı kolayca düzenleyebilmeniz için geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulama sayesinde videonuzu parçalara ayırabilir, galeriden videoyu birleştirebilir, fotoğrafları kolajlayabilir ve kaliteden ödün vermeden videoyu sıkıştırabilirsiniz. Videonuzun hızını ayarlamak için hızlı veya ağır çekim de kullanabilirsiniz. Bu sayede videonuzun hızını istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Uygulamada birbirinden farklı popüler temalar bulunmaktadır. Her duruma uygun çeşitli temalar sayesinde harika bir müzik videosu oluşturmak için yalnızca bir dokunuş yeterlidir. Ayrıca sosyal medyada daha fazla beğeni ve takipçi kazanmanızı kolaylaştırmak için de özel temalar sunuyoruz.

Uygulamada tam lisanslı müzik ve ses efektleri de bulunmaktadır. Yerel şarkılarınızı da ekleyebilir veya seslendirmeyi kullanarak videonuza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Ayrıca çoğaltma özelliği sayesinde videonuzun ses efektlerini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Animasyonlu altyazı özelliği sayesinde videonuza çeşitli metin stilleri ve yazı tipleri ekleyebilirsiniz. Videonuzda istediğiniz herhangi bir şeyi de çizebilir ve ilginç efektlerle altyazınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu sayede videonuz daha ilgi çekici ve profesyonel bir görünüm kazanacaktır.

Uygulama, videonuzu benzersiz kılabileceğiniz modaya uygun filtreler sunmaktadır. Bu filtreler sayesinde videonuza farklı bir atmosfer katabilir ve sevimli GIF'ler veya animasyon çıkartmaları ekleyerek daha eğlenceli bir video oluşturabilirsiniz.

Kalite kaybı olmadan HD dışa aktarma özelliği sayesinde videolarınızı yüksek kalitede kaydedebilir ve istediğiniz video formatına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları, videoları ve slayt gösterilerini istediğiniz zaman taslağınıza kaydedebilir ve güçlü video düzenleyicide dakikalar içinde kendi videonuzu veya slayt gösterinizi oluşturabilirsiniz. Bu sayede hayal ettiğiniz videoları kolayca oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.