below header
QR Kod
Video yapıcı ve düzenleyici

Video yapıcı ve düzenleyici

geliştirici Easyelife
(0 İncelemeler) Mart 08, 2024
Video yapıcı ve düzenleyici Video yapıcı ve düzenleyici Video yapıcı ve düzenleyici Video yapıcı ve düzenleyici Video yapıcı ve düzenleyici Video yapıcı ve düzenleyici

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 08, 2024
Geliştirici
Easyelife
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
music.photo.video.maker.slideshow
Şimdi İndir

Video yapıcı ve düzenleyici Hakkında Daha Fazla

Fotoğraf video yapımcısı, modaya uygun efekt, sıcak müzik, video efektleri, animasyonlu Emojiler ile en iyi video oluşturucu, fotoğraf slayt gösterisi oluşturucu ve video düzenleme araçlarından biridir. Fotoğraf video oluşturucu ile harika video hikayelerini kolayca oluşturabilirsiniz En sevdiğiniz müzikle fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan.

Müzikli fotoğraf video oluşturucu sayesinde birbirinden farklı çerçeveler, efektler, müzikler ve geçişler kullanarak harika videolar oluşturabilirsiniz. Bu uygulama ile yapmanız gereken tek şey bir fotoğraf seçmek, müzik eklemek, efektler ayarlamak, zamanlamalar yapmak ve sonrasında videonuzu kaydedip arkadaşlarınızla paylaşmaktır. Bu uygulama sayesinde fotoğraf ve müzik kullanarak uzman bir film yapımcısı olabilirsiniz. Kendi yaratıcı vloglarınızı, ilginç mem'lerinizi ve komik videolarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, özel anlarınızı kaydederek düğün, doğum günü, sevgililer günü, şükran günü, noel arifesi, cadılar bayramı gibi değerli anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Müzikli fotoğraf video oluşturucunun öne çıkan özellikleri arasında güçlü bir video oluşturucu, çeşitli video temaları, animasyonlu emoji çıkartmaları, çeşitli yazı tipleri, ses efektleri, aksaklık efektleri, geçişlerin yanı sıra 4K dışa aktarma ve ücretsiz ve filigransız olması gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca, değişik en boy oranlarını destekleyen bu uygulama sayesinde videolarınızı farklı platformlarda paylaşabilirsiniz.

Bu uygulama aynı zamanda güçlü bir video düzenleyici ve slayt gösterisi oluşturucudur. 100'den fazla temanın yanı sıra trend müzikler, şık geçişler ve harika efektler kullanarak anında müzik videoları, slayt gösterileri veya vloglar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, popüler filtreler, eğlenceli çıkartmalar, sanatsal yazı tipleri ve güzel çerçevelerle videolarınıza daha fazla özelleştirme yapabilirsiniz.

Bu profesyonel video düzenleme aracı sayesinde kliplerinizi kesip kırpabilir, videoları hızlandırabilir veya yavaşlatabilir, özel yakınlaştırma ve uzaklaştırma efektleri ekleyebilir ve 60'tan fazla harika geçiş kullanarak videolarınızı daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Ayrıca, videolarınızı ters çevirebilir, üstüne karalama yapabilir ve istediğiniz her şeyi ekrana çizebilirsiniz.

Bu uygulama aynı zamanda fotoğraf düzenleme ve kolaj oluşturma özelliklerine de sahiptir. Fotoğraflarınızı kırpabilir, döndürebilir, bulanıklaştırabilir ve çeşitli çıkartmalar ve şık kolaj düzenleri kullanarak fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz. Ayrıca, 100'den fazla çıkartma, 100'den fazla stilize şablon ve farklı oranları destekleyen moda çerçevelerle fotoğraflarınıza daha fazla özelleştirme yapabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.