below header
QR Kod
Video Yapıcı - Slayt Gösterisi

Video Yapıcı - Slayt Gösterisi

2.8.5 geliştirici Wavez Technology Ltd
(0 İncelemeler) Mart 31, 2024
Video Yapıcı - Slayt Gösterisi Video Yapıcı - Slayt Gösterisi Video Yapıcı - Slayt Gösterisi Video Yapıcı - Slayt Gösterisi Video Yapıcı - Slayt Gösterisi Video Yapıcı - Slayt Gösterisi

En Son Versiyon

Versiyon
2.8.5
Güncelle
Mart 31, 2024
Geliştirici
Wavez Technology Ltd
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.videomaker.editvideo.slideshowmaker
Şimdi İndir

Video Yapıcı - Slayt Gösterisi Hakkında Daha Fazla

Video Yapıcı - Slayt Gösterisi harika müzik videosu ve fotoğraf slayt gösterisi yapan ücretsiz bir uygulamadır. Fotoğrafları, sıcak müziği, harika geçişleri, ... video slayt gösterisinde birleştirebilmeniz için popüler temalar sağlıyoruz.

Slayt Gösterisi Oluşturucu, Unutulmaz anlarınızı kaydetmek ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz çok basit ve ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, basit adımlarla özel altyazılar içeren animasyonlu çıkartmalarla fotoğraf slayt gösterileri oluşturabilirsiniz.

Slayt gösterisi uygulamasının en önemli özelliklerinden biri, ücretsiz ve kolay kullanımının yanı sıra sınırsız fotoğraf ve müzik ekleme imkanı sunmasıdır. Bu sayede, istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz sesli ve efektli kısa videolar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, uygulama geniş bir müzik envanteri sunarak videonuzu daha etkileyici ve özellikli hale getirme imkanı da sağlamaktadır.

Slayt gösterisi uygulaması, çeşitlilik çerçeveleri ve hoş geçişler ile birlikte sevimli çıkartmalar da sunmaktadır. Bu sayede, unutulmaz anlarınızı saklamak ve düğün günleri, doğum günleri, Sevgililer Günü, Cadılar Bayramı ve Noel gibi özel günleri ölümsüzleştirmek için fotoğraf slayt gösterileri oluşturabilirsiniz.

Bu basit ve kullanışlı uygulama sayesinde, sadece 4 adımda yüksek kaliteli müzik videoları ve fotoğraf slayt gösterileri yapabilirsiniz. Stoktan veya galerinizden fotoğraflar seçerek başlayabilir, görüntü efektleri, zamanlama, müzik ve çerçeveler ekleyerek videonuzu kişiselleştirebilir, oynatıp kaydedebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Bu uygulama, sosyal medyada daha fazla takipçi ve beğeni kazanmanıza yardımcı olacak heyecan verici videolar oluşturmanıza da imkan tanımaktadır. Hemen indirin ve deneyin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.