header
QR Kod
Video Maker, Video Slideshow

Video Maker, Video Slideshow

2.0.0 geliştirici Video Maker & Music Player
(0 İncelemeler) Mayıs 28, 2024
Video Maker, Video Slideshow Video Maker, Video Slideshow Video Maker, Video Slideshow Video Maker, Video Slideshow Video Maker, Video Slideshow Video Maker, Video Slideshow

En Son Versiyon

Versiyon
2.0.0
Güncelle
Mayıs 28, 2024
Geliştirici
Video Maker & Music Player
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.videomaker.videoeditor.photos.music
Şimdi İndir

Video Maker, Video Slideshow Hakkında Daha Fazla

Video Slideshow Maker, Video editor & Music video maker is the easiest fastest video editing and video maker tool for you. With a variety of utilities provided, such as choosing multiple photos, music, video effects FX, animated transition, text - subtitle, stickers, help you make videos with just a few easy steps. In addition, the application also allows you to edit videos such as trim videos – cut video, slowmotion videos, fasten videos all in the application. Now let's explore and experience the interesting features included in the application Video Maker & Video Editor.

Video Slideshow Music uygulaması, Video Editörü ile aileniz ve arkadaşlarınız hakkında kolayca anılar, video hikayeleri oluşturabilirsiniz. Heyecan verici video anlarınız hakkında herkesle kolayca paylaşın.

Uygulama, fotoğraflardan ve müzikten kolayca video oluşturmanızı sağlar. Tüm videolar, filigran içermez!

🔴 Ana Video Oluşturucu özellikleri: 👉 Cihazınızdaki fotoğraflardan kolayca video oluşturun 👉 Uygulama, fotoğraflar arasındaki geçiş efektlerini destekler 👉 20'den fazla efekt ve ilginç FX ile (kalp şekli, yağmur, kar gibi) videonuzu daha özel hale getirin. 👉 Müzik ekleyin veya cihazınızdan ses kullanın 👉 Metin eklemek kolay 👉 Video sunum süresini değiştirin 👉 Video oluşturma sırasında fotoğrafları sıralayın ve ekleyin 👉 Videoları hızlıca yayınlayın 👉 Sosyal ağlarda kolayca videoları paylaşın 👉 Videoyu kırpma, video arka plan müziğini değiştirme, video hızını hızlı veya yavaş olarak değiştirme gibi görsel düzenleme araçları.

🔴 Müzik video oluşturucu: ⭐ Güçlü video oluşturucu: Görüntü kalitesini kaybetmeden birden fazla fotoğrafı birleştirerek videolar oluşturun, 100 fotoğraf birleştirme desteği. ⭐ Çok sayıda çekici geçiş efektini destekler ⭐ Efekt-Video efektleri, FX: Etkileyici videolar oluşturmanıza yardımcı olmak için birçok farklı animasyon efektini destekler. ⭐ Resimlerin görüntülenme süresini istediğiniz gibi ayarlayın, böylece video uzunluğunuz daha ilginç ve özel olur. ⭐ Müzik: Videolarınıza seçkin müzikler ekleyin, çeşitli ve esnek bir müzik mağazasıyla. Bir tıklamayla, özel müzikleri videonuza ekleyebilirsiniz. ⭐ Stickerlar: Video Slideshow Maker & Müzik video oluşturucu, size gülümsemeler, kedi yüzleri, kalp şekilli, sevimli ve komik çıkartmalar gibi yüzlerce süper eğlenceli çıkartma sunar. Videolarınızı süsleyin ve hareketlendirin. ⭐ Metin: Uygulama, esnek bir metin düzenleyiciyle kolayca metin eklemek için harikadır, özel metin FX efektleriyle. ⭐ Videoları kaydetme ve paylaşma: Videoları HD kalitesinde dışa aktarmanıza, hızlıca cihazınıza kaydetmenize olanak sağlar. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla Youtube, Facebook, Messenger, Instagram gibi uygulamaları kolayca paylaşın.

🔴 Video Editörü ⭐ Video kesici - Video kırpıcı - Video Kırpmak: Video seçimiyle başlangıç ve bitiş zamanını seçin. Bir tıklamayla istediğiniz gibi videoyu kesebilirsiniz. Video kalitesi sabit değildir. ⭐ Video Yavaş Hareket: Bu özellik, video hızını istediğiniz gibi hızlı veya yavaş değiştirmenize olanak sağlar. Hızlı yapmak isterseniz ama eğlenceli anlarınız olsun. Özel an

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.