header
QR Kod
Video Kırpma ve Kırpma (Video

Video Kırpma ve Kırpma (Video

geliştirici UPlayer
(0 İncelemeler) Nisan 04, 2024
Video Kırpma ve Kırpma (Video Video Kırpma ve Kırpma (Video Video Kırpma ve Kırpma (Video Video Kırpma ve Kırpma (Video Video Kırpma ve Kırpma (Video Video Kırpma ve Kırpma (Video

En Son Versiyon

Güncelle
Nisan 04, 2024
Geliştirici
UPlayer
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
video.crop.audio
Şimdi İndir

Video Kırpma ve Kırpma (Video Hakkında Daha Fazla

Video Kırpma ve Video Kesme uygulaması, videolardan istenmeyen kısımları kaldırmanıza yardımcı olur. Ayrıca videodan bir bölümü kırpabilir (kesebilir) ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Video kırpma için en boy oranı desteği, sosyal medya uygulamaları için videolar oluşturmanıza yardımcı olur.

Bu mükemmel video kırpıcı, videolarınızı daha hızlı bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Mükemmel bir video kırpma deneyimi sunar. Mark the important parts in bold.

Videodan sese dönüştürücü ve ses kesici gibi ek özellikler de sunar.

Bu uygulama sayesinde cihazınızda bulunan videoları kolayca kesebilir ve düzenleyebilirsiniz. Tüm video formatlarını desteklediği için çeşitli seçenekler sunar. Bu sayede videolarınızı filigran olmadan dışa aktarabilir ve istediğiniz herhangi bir bölümünü kesebilirsiniz. Videonun en boy oranını da dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, video kırpma sıkıştırma kalitesini ve boyutunu seçme imkanı da sunar. Böylece, videolarınızı istediğiniz boyutta ve kalitede düzenleyebilirsiniz. Entegre video oynatıcı sayesinde düzenlediğiniz videoları hemen izleyebilirsiniz.

Uygulama aynı zamanda MP3 dönüştürücü ve Zil sesi oluşturucu özellikleri de sunar. Bu sayede hızlı bir şekilde videolarınızı MP3 formatına dönüştürebilir ve zil sesi olarak kullanabilirsiniz. Kırpılan videoları doğrudan arkadaşlarınızla paylaşma imkanı da sunar. Bu sayede düzenlediğiniz videoları hemen sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bu uygulama ile videolarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilir, istediğiniz gibi kesebilir ve paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.