header
QR Kod
Video Kesici ve Düzenleyici

Video Kesici ve Düzenleyici

1.0.62.02 geliştirici MMedia Tech
(0 İncelemeler) Nisan 16, 2024
Video Kesici ve Düzenleyici Video Kesici ve Düzenleyici Video Kesici ve Düzenleyici Video Kesici ve Düzenleyici Video Kesici ve Düzenleyici Video Kesici ve Düzenleyici

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.62.02
Güncelle
Nisan 16, 2024
Geliştirici
MMedia Tech
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.betteridea.video.editor
Şimdi İndir

Video Kesici ve Düzenleyici Hakkında Daha Fazla

Better Video Cutter ile videonuzun favori kısmını doğru bir şekilde kesebilir, videoları yüksek kalitede sıkıştırabilirsiniz, böylece büyük video dosyalarını sosyal medyada paylaşmak veya arkadaşlarınıza göndermek kolaydır.

Bu uygulama video düzenleme işlemlerini hızlı, ücretsiz ve filigran olmadan yapmanızı sağlar. Videoyu istediğiniz şekilde kesebilir, kırpabilir, birleştirebilir ve bölümlere ayırabilirsiniz. Ayrıca çeşitli video efektlerini ve filtrelerini kullanarak ilginç videolar oluşturabilirsiniz. Uygulama, çeşitli video sosyal platformlarının gereksinimlerini karşılamak için videoları farklı en boy oranlarına kırpmanıza olanak tanır. Ayrıca videolara arka plan ekleyebilir ve hatta belirtilen en boy oranına uygun olarak özelleştirilebilir. Uygulama ayrıca videoları GIF formatına dönüştürmenize de olanak sağlar. Ses ayıklama, video döndürme ve ters çevirme gibi diğer özellikler de mevcuttur. Videolardan anlık görüntüler yakalayabilir ve hatta bir filigran ekleyebilirsiniz. Uygulama, videolardan filigranı kaldırma seçeneği de sunar ve hatta kullanıcılar kendi filigranlarını ekleyebilirler. Bu uygulama, videolara filigran eklemediği için önemlidir. Uygulama, SD karttaki videoları okumak için dış depolama iznine ihtiyaç duyar, bu nedenle uygulama bu izni kullanıcıdan talep eder. Bu izin olmadan uygulama çalışamaz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.