header
QR Kod
Video İndirici, İndiricisi

Video İndirici, İndiricisi

1.27.7 geliştirici All Video Downloader, Saver & Player Studio
(0 İncelemeler) Nisan 07, 2024
Video İndirici, İndiricisi Video İndirici, İndiricisi Video İndirici, İndiricisi Video İndirici, İndiricisi Video İndirici, İndiricisi Video İndirici, İndiricisi

En Son Versiyon

Versiyon
1.27.7
Güncelle
Nisan 07, 2024
Geliştirici
All Video Downloader, Saver & Player Studio
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
downloader.video.download.free
Şimdi İndir

Video İndirici, İndiricisi Hakkında Daha Fazla

Sizin için En İyi Ücretsiz Özel HD Video İndirici ve Dosya Tasarrufu. Dosyaların mutlak güvenliği olan 4 kat daha hızlı indirme hızı ile sizin için en iyi video indirici seçeneği olacaktır.

Çevrimiçi içeriklerin ve videoların kaydedilmesi konusunda karmaşık ve güvenli olmayan yollardan sıkıldınız mı? O zaman bu uygulamayı deneyin! Sosyal medyadaki videoları indirmek, kaydetmek ve yeniden yayınlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Üstelik bu uygulama süper hızlı ve tamamen ücretsiz! Yerleşik tarayıcı sayesinde web sitesine göz atabilir, indirilen dosyaları uygulama içerisinde yönetebilir ve favori videolarınızı ve gönderilerinizi arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bu Free Video Downloader uygulaması.

Bu uygulama, Android cihazlar için yüksek hızlı bir indiricidir. Sosyal medya hesaplarınızda gördüğünüz HD videoları tek dokunuşla indirip kaydetmenize yardımcı olabilir. Son derece hızlı, güvenli ve %100 ücretsiz olan bu uygulama tüm video formatlarını ve farklı çözünürlükleri destekler. İndirdiğiniz videoları yerleşik video oynatıcı sayesinde oynatabilir, oynatma hızını ayarlayabilir, tekrar modunu seçebilir ve hatta kolayca ses dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu uygulama, indirdiğiniz dosyalar için kullanışlı bir dosya yöneticisi görevi de görür. Kullanıcı dostu bir arayüze ve net bir tasarıma sahip olan uygulama sayesinde indirdiğiniz tüm dosyaları kolayca yönetebilir, tekrar yayınlayabilir, oynatabilir, paylaşabilir ve silebilirsiniz. Favori videolarınızı Android cihazınıza kaydedin ve her an her yerde keyfini çıkarın. Sosyal medya içeriklerinizi yedekleyin ve hayranlarınızla veya arkadaşlarınızla paylaşmak için en iyi araç bu uygulama.

Nasıl kullanılır: 1. Uygulama ana sayfasındaki simgeye dokunarak veya web sitesi adresini girerek yerleşik tarayıcıyı açın. 2. Uygulama, videoları otomatik olarak algılayacaktır. İndirmeye başlamak için indirme düğmesine dokunun. 3. İndirdiğiniz tüm video dosyalarını "Dosyalar" sekmesinde oynatın ve yönetin.

Temel Özellikler: * İnternetteki tüm videoları hızlı ve güvenli bir şekilde indirin... Kararlı ve güvenli. * Çoklu iş parçacığı indirmeyi destekler ve indirmeleri birkaç kez hızlandırır. * Farklı çözünürlükler arasından seçim yapın: Küçük boyutlu seçeneklerle yerden tasarruf edin veya HD kalitesinde videoların keyfini çıkarın. * Aynı anda birden fazla dosya indirin ve videoları arka planda indirin. * Yerleşik tarayıcı ve dosya yöneticisi. İndirmeleri duraklatın, devam ettirin ve kaldırın. Dosyaları tek bir uygulamada yeniden adlandırın, oynatın, paylaşın ve silin. * Özel klasör. Parola ile kendi özel klasörünüzü oluşturun. Dosyalarınızı ve gizliliğinizi koruyun.

Sorumluluk Reddi: * Videoları yeniden yayı

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.