header
QR Kod
Video İndirici

Video İndirici

2.1.7 geliştirici InShot Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 15, 2024
Video İndirici Video İndirici Video İndirici Video İndirici Video İndirici Video İndirici

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.7
Güncelle
Şubat 15, 2024
Geliştirici
InShot Inc.
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
video.downloader.videodownloader
Şimdi İndir

Video İndirici Hakkında Daha Fazla

Videoları ve müzikleri internetten direkt olarak cihazınıza kolayca indirin. Formatların tümü destekleniyor. %100 ücretsiz!
İndirme yöneticisi dosyayı otomatik olarak indirmeye başlayacak

Video indiricisi, internet üzerindeki videoları otomatik olarak tespit ederek kullanıcıya kolay bir şekilde indirme imkanı sunan bir uygulamadır. Bu sayede kullanıcılar, sadece bir tıklama ile istedikleri videoları cihazlarına indirebilirler. Uygulamanın güçlü indirme yöneticisi, kullanıcılara indirmelerini duraklatma, devam ettirme ve kaldırma gibi özellikler sunarak daha kolay bir indirme deneyimi sağlar. Ayrıca uygulama, arka planda ve aynı anda birden fazla dosya indirme özelliği ile kullanıcıların zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olur.

Video indiricisi, indirilen videonun önizlemesini yapma, hızlı bir şekilde indirme ve çevrimdışı olarak oynatma gibi özellikler de sunar. Böylece kullanıcılar, indirme işlemi tamamlanmadan önce videonun kalitesini kontrol edebilir ve diledikleri zaman çevrimdışı olarak izleyebilirler. Uygulama, mp3, m4a, mp4, m4v, mov, avi, wmv, doc, xls, pdf, txt gibi tüm indirme formatlarını destekler ve kullanıcıların farklı dosya türlerini kolayca indirmelerine olanak sağlar.

Kullanıcılar, Video İndiricisi uygulamasını kullanırken indirilen dosyaları şifre korumalı bir klasöre kaydedebilir ve arka planda indirme özelliğini kullanarak cihazlarının başka işlerle ilgilenmesine olanak tanıyabilirler. Uygulama, SD kart desteği sayesinde kullanıcıların cihazlarının hafızasını doldurmalarını da önler. Ayrıca büyük dosyaların indirilmesini ve başarısız indirmelerin devam ettirilmesini sağlar.

Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Kullanıcılar, internet sitesinde gezinirken yerleşik internet tarayıcısı ile videoları tespit edebilir ve kolayca indirme düğmesine dokunarak istedikleri dosyayı seçebilirler. Bu sayede kullanıcılar, istedikleri videoları hızlı bir şekilde cihazlarına indirebilirler. Ayrıca uygulama, kullanıcıların favori internet siteleri için yer imleri eklemelerine de olanak tanır. Böylece kullanıcılar, diledikleri sitelerdeki videoları kolayca indirebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.