header
QR Kod
Video indir - Download video

Video indir - Download video

1.0.47 geliştirici Yevbezapp
(0 İncelemeler) Şubat 15, 2024
Video indir - Download video Video indir - Download video Video indir - Download video Video indir - Download video Video indir - Download video

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.47
Güncelle
Şubat 15, 2024
Geliştirici
Yevbezapp
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
video.downloader.saver.story
Şimdi İndir

Video indir - Download video Hakkında Daha Fazla

İnternetten Video ve Müzik indirmek için en basit uygulama. İnternetten cihazınıza video, müzik ve fotoğraf indirebilirsiniz. Tüm biçimler desteklenir. Facebook, Insta vb. tüm sosyal ağlarda izlediğiniz videoları yüksek kalitede indirmenin kullanışlı ve kolay yolu.

Video indir, tek tıklamayla video indirmenize olanak tanıyan güçlü bir indirme yöneticisidir. Bu uygulama, duraklatabileceğiniz, arka planda indirebileceğiniz ve aynı anda birden fazla dosya indirebileceğiniz özelliklere sahiptir. Videoları önizleyebilir, indirebilir ve çevrimdışı oynatarak internetten tasarruf edebilirsiniz.

Video indirici, Insta ve IGTV videolarını indirmenize yardımcı olur. Insta için Video indir - Download video'ı kullanarak, Insta'dan fotoğraf ve video indirebilirsiniz. Bu işlem oldukça kolay ve hızlıdır. Sadece iki adımda video indirebilirsiniz: Insta'dan bağlantıyı kopyalayın ve indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Bu uygulama ayrıca IGTV'yi de desteklemektedir ve tüm Insta fotoğraflarını ve videolarını çevrimdışı olarak görüntülemenize olanak tanır.

Uygulamanın özellikleri arasında dahili tarayıcı ile videolara göz atma, dahili oynatıcı ile çevrimdışı oynatma, çeşitli dosya biçimlerini destekleme, otomatik algılama ve kolay indirme, tam özellikli indirme yöneticisi ile duraklatma, devam ettirme ve kaldırma seçenekleri, aynı anda birden fazla dosya indirme, parola korumalı bir klasöre kaydetme, arka planda indirme, SD kart desteği ve hızlı indirme gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca, büyük dosyaları ve HD videoları da indirebilir, farklı türdeki dosyaları kaydedebilir ve favori web siteleriniz için yer imleri ekleyebilirsiniz.

Video indirmek için iki farklı yöntem bulunmaktadır. İlk yöntemde, yerleşik tarayıcı ile web sitesine göz atarak indirmek istediğiniz videoyu seçebilir ve indir düğmesine tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. İkinci yöntemde ise, Insta veya IGTV'den indirmek istediğiniz videoyu seçip indir düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Bu uygulama, güçlü bir video indirme yöneticisi arayanlar için ideal bir seçenektir. Hızlı ve kolay bir şekilde videoları indirebilir, çevrimdışı olarak izleyebilir ve internetten tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya siteleriyle resmi bir bağlantısı olmadığı ve yetkili bir site tarafından desteklenmediği için herhangi bir yetkisiz eylemden (içeriğin yeniden yüklenmesi veya indirilmesi) ve/veya fikri mülkiyet haklarının ihlalinden sadece kullanıcı sorumludur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.