below header
QR Kod
Video Editor, Glitch - ShotCut

Video Editor, Glitch - ShotCut

1.65.0 geliştirici Shotcut Video Workshop
(0 İncelemeler) Şubat 10, 2024
Video Editor, Glitch - ShotCut Video Editor, Glitch - ShotCut Video Editor, Glitch - ShotCut Video Editor, Glitch - ShotCut Video Editor, Glitch - ShotCut Video Editor, Glitch - ShotCut

En Son Versiyon

Versiyon
1.65.0
Güncelle
Şubat 10, 2024
Geliştirici
Shotcut Video Workshop
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
video.editor.videomaker.effects.fx
Şimdi İndir

Video Editor, Glitch - ShotCut Hakkında Daha Fazla

ShotCut kullanımı kolay bir Video düzenleme ve yaratma programıdır, videolar için dünya kadar sihirli glitch efektleriyle VHS efektleri sunar. Ayrıca en sevilen retro ve nostalji efektleri ve daha fazlasına sahiptir.

ShotCut, videolarınızı düzenlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahip bir uygulamadır. Videolarınızı kesme, kırpma, hızlandırma, yavaşlatma ve ağır çekim gibi işlemlerle düzenleyebilir, efektler ekleyebilir, müzik ve metin ekleyebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Bu sayede tek bir uygulama içinde tüm düzenleme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Sihirli glitch ve VHS trippy etkileri sayesinde videolarınıza farklı ve dikkat çekici bir görünüm katabilirsiniz. Retro, lofi, eski TV, ayna ve bölme gibi birçok efekt seçeneğiyle videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kalp atışı, baş dönmesi, girdap, sallantı gibi efektlerle videolarınızı daha da ilginç hale getirebilirsiniz. Estetik video filtreleri ve foto filtreleri seçenekleri sayesinde videolarınızın görünümünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Film, retro, portre ve monokrom filtreler sayesinde videolarınızın atmosferini değiştirebilirsiniz.

ShotCut, kullanması kolay bir video düzenleyicidir. Tüm düzenleme işlemlerini tek bir uygulama içinde yapabilirsiniz. En-boy oranlarını her sosyal medya uygulamasına göre ayarlayabilir ve videolarınızı hız kontrolü ve ters oynatma özellikleriyle daha ilginç hale getirebilirsiniz. Ayrıca videolarınızı 90 derece döndürebilirsiniz. Foto video yaratıcısı özelliği sayesinde fotoğraflarınızı müzikli ve efektli videolara çevirebilir ve fotoğraflarınızı videolarla birleştirebilirsiniz. Müzikli video yaratıcısı özelliği sayesinde videolarınızdan müzikleri ayıklayabilir, volümünü ayarlayabilir ve farklı müzikler ekleyebilirsiniz. Ayrıca videolarınıza metinler ekleyebilir, animasyonlu metin efektleriyle daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. ShotCut ayrıca TikTok ve Instagram için video yaratıcı özellikleriyle de uyumlu olup, videolarınızı doğrudan bu platformlarda paylaşmanızı sağlar.

ShotCut, videolarınızı yüksek kalitede ve filigransız olarak yollamanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Instagram, IGTV, Facebook, TikTok, Youtube, Likee, Snapchat gibi birçok platformda videolarınızı kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın sürekli olarak yeni video efektleri ve estetik filtreler eklediğini de belirtmek gerekir. Özelliklerine baktığımızda, ShotCut'un süper kolay adımlarla videolar düzenlemenize olanak tanıdığını, VHS ve glitch efektlerinin yanı sıra birçok filtre seçeneği sunarak videolarınızı daha ilginç hale getirdiğini, TikTok, Instagram ve diğer platformlar için uyumlu olduğunu ve hatta YouTube videolarınız için intro video yaratma özelliğiyle de dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Daha fazla bilgi için uygulamanın sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. ShotCut ile siz de videolarınıza farklılık ve yaratıcılık katabilirsin

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.