header
QR Kod
Video düzenleyicisi, yapma

Video düzenleyicisi, yapma

10.2.0.1 geliştirici VIDEOSHOW Video Editor & Maker & AI Chat Generator
(0 İncelemeler) Şubat 17, 2024
Video düzenleyicisi, yapma Video düzenleyicisi, yapma Video düzenleyicisi, yapma Video düzenleyicisi, yapma Video düzenleyicisi, yapma Video düzenleyicisi, yapma

En Son Versiyon

Versiyon
10.2.0.1
Güncelle
Şubat 17, 2024
Geliştirici
VIDEOSHOW Video Editor & Maker & AI Chat Generator
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.xvideostudio.videoeditor
Şimdi İndir

Video düzenleyicisi, yapma Hakkında Daha Fazla

VideoShow, mükemmel video düzenleme özellikleri sunar. Bu film yapımcısı ile müzik, animasyon çıkartması, çizgi film filtresi ve ses efekti ile video yapmak kolay ve eğlenceli. Kendi yaratıcı vlog'unuzu ve komik videolarınızı yapın. Düğün/doğum günü/Sevgililer Günü/Şükran Günü/Noel/Cadılar Bayramı gibi değerli anlarınızı kaydedin.

Bu uygulama profesyonel ve amatör kullanıcılar için geliştirilmiş bir video düzenleme ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Hem film yönetmenleri hem de yeni başlayanlar için basit adımlarla video düzenleme uygulamasıdır. Bir videoyu düzenlemek için çeşitli güçlü araçlar sunar ve kullanımı kolaydır.

Ses çıkarıcı özelliği ile herhangi bir videodan net ses çıkarabilir ve videoyu müziğe dönüştürebilirsiniz. Hazır şablonlar sayesinde tek yapmanız gereken tempo ve şablon seçmek ve video klip veya fotoğraf yüklemek olacaktır. Trend bir video oluşturmak için basit adımlarla size yardımcı olacaktır.

Uygulama, 4K dışa aktarma ve HD videoyu kalite kaybı olmadan kaydetme özelliği sunar. Ayrıca video paylaşımı yapabilir ve birden fazla videoyu tek ekranda görüntüleyebilir. Emojiler veya animasyonlu filtreler ekleyerek videonuza eğlenceli bir dokunuş katabilirsiniz. Tam lisanslı müzikler de kullanabilirsiniz.

Uygulama, seslendirme özelliği sayesinde kayıt cihazı gibi kullanılabilir. Sesinizi robota, canavara dönüştürebilir veya özel lensler kullanarak orijinal video klipler oluşturabilirsiniz. Vip üyelik ile filigran ve reklam yok özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

Video düzenleme araçları arasında hepsi bir arada düzenleyici özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde anında müzik videoları, slayt gösterileri veya vloglar oluşturabilirsiniz. Çeşitli fon müzikleri ve yerel şarkılar da ekleyebilirsiniz. Sanatsal altyazılar oluşturmak için metin stilleri ve yazı tipleri arasından seçim yapabilirsiniz. Videonuza çarpıcı filtreler ekleyerek farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca bulanık arka plan, ses geliştirme ve hız ayarı gibi özellikler de mevcuttur. Birden fazla müzik ekleyebilir, müzik ses seviyesini ayarlayabilir ve hızını değiştirebilirsiniz. Gif dışa aktarma özelliği sayesinde kendi komik giflerinizi de yaratabilirsiniz.

Güçlü video düzenleme araçları sayesinde videonuzu yakınlaştırabilir, uzaklaştırabilir, hızını ayarlayabilir ve dublaj ekleyebilirsiniz. Karalama özelliği sayesinde ekranınıza istediğiniz her

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.