below header
QR Kod
Video Düzenleyici, Foto Müziği

Video Düzenleyici, Foto Müziği

6.1.1.3 geliştirici FotoPlay Video Maker
(0 İncelemeler) Şubat 26, 2024
Video Düzenleyici, Foto Müziği Video Düzenleyici, Foto Müziği Video Düzenleyici, Foto Müziği Video Düzenleyici, Foto Müziği Video Düzenleyici, Foto Müziği Video Düzenleyici, Foto Müziği

En Son Versiyon

Versiyon
6.1.1.3
Güncelle
Şubat 26, 2024
Geliştirici
FotoPlay Video Maker
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
videoeditor.videomaker.slideshow.fotoplay
Şimdi İndir

Video Düzenleyici, Foto Müziği Hakkında Daha Fazla

FotoPlay Video Editör, müzikli slayt gösterisi oluşturmada fotoğrafları birleştirmek için kullanacağınız en iyi fotoğraf ve video düzenleyicisidir. FotoPlay Video Editör ile fotoğrafları müzik, efekt, çıkartma ile videolara ekleyebilirsiniz. FotoPlay, fotoğraflı müzik videonuzu Tik Tok, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter üzerinde başkalarıyla düzenlemenize ve paylaşmanıza yardımcı olur.

FotoPlay, fotoğraf ve videolarınızı birleştirerek ücretsiz bir fotoğraf slayt gösterisi oluşturabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, slayt gösterilerinize müzik ekleyebilir, videolara efektler ekleyebilir ve hareketli emoji etiketleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, farklı en boy oranlarını destekleyerek slayt gösterilerinizi farklı sosyal medya platformlarında kolayca paylaşabilirsiniz.

FotoPlay'in kullanımı çok kolaydır ve fotoğraf slayt gösterisi oluşturma işlemini oldukça hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, fotoğraf ve videolarınız için arka plan bulanıklaştırma aracı da mevcuttur. FotoPlay ayrıca ücretsiz ve filigran içermeyen bir video düzenleyici özelliği sunar.

Uygulama, çeşitli müzik türlerinde popüler şarkılar ekleyebilmenizi sağlar ve metin ve çıkartmalara farklı animasyon efektleri uygulayarak daha yaratıcı slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, YouTube, TikTok, Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter gibi sosyal medya platformlarında kolayca paylaşım yapabilirsiniz.

Uygulama, FUGUE Music'den elde edilen müziklerle birlikte sunulmaktadır ve bu müzikleri giriş/çıkış seçeneği ile slayt gösterilerinize ekleyebilirsiniz. Eğer uygulama ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, connect.fotoplay@outlook.com adresinden uygulama geliştiricilerine ulaşabilirsiniz. FotoPlay ile harika fotoğraf ve video slayt gösterileri oluşturmanın keyfini çıkarın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.