header
QR Kod
vGPT: AI video generator

vGPT: AI video generator

1.6.2 geliştirici HAGO
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
vGPT: AI video generator vGPT: AI video generator vGPT: AI video generator vGPT: AI video generator vGPT: AI video generator vGPT: AI video generator

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.2
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
HAGO
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hago.vgpt
Şimdi İndir

vGPT: AI video generator Hakkında Daha Fazla

Welcome to vGPT, the time-saving & cost-effective ai video generator. Just input text and choose an AI avatar, vGPT can help you create stunning videos effortlessly.

vGPT, yüksek kaliteli videolar oluşturmak için kullanıcıların içgörüleriyle herkesin kolaylıkla kullanabileceği ücretsiz ve erişilebilir bir uygulamadır. Kullanıcılar için 3 ücretsiz deneme imkanı sunulmaktadır ve malzemeleri toplamak veya düzenlemek için zaman harcamaya gerek yoktur.

Uygulama zamandan tasarruf sağlar ve yer kaplamaz. Geleneksel yollardan çok daha kısa sürede ve herhangi bir yerde videolar oluşturabilirsiniz.

Müşteri dostu bir yaklaşıma sahip olan vGPT, sürekli olarak optimize edilmektedir. Takımımız, kullanıcılardan gelen her türlü öneri ve görüşe açıktır. Lütfen bize herhangi bir yöntemle ulaşmaktan çekinmeyin.

【AI Video Oluşturucu】 İlginizi çeken bir başlık veya tema girin, video oluşturucumuz sadece birkaç dakika içinde yapay zekâ tarafından yazılmış videolar oluşturabilir. Fikirlerinizi videolara dönüştürmeye yardımcı olur. Sadece birkaç tıklamayla, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş videolar oluşturabilirsiniz.

Birçok konuda video oluşturma imkanı sunan bu uygulama, eğitim, reklam ve işletme tanıtımı gibi konularda da videolar üretebilir.

【Metinden Videoya】 Yapay zekâ yazımına ilgi duymuyor musunuz? Kendi yazınızla gurur duyuyor musunuz? Sadece birkaç tıklama ile yazınızı yükleyin ve kolayca videoya dönüştürün. Video çekmek için zaman harcamanıza gerek yoktur. Uygulamamız, videoların alt yazılarını videolarınızla mükemmel şekilde eşleştirebilir ve birden fazla dilde video oluşturma desteği sunar.

【Videolarınız için Avatarlar】 Kendi görünüşünüzü videoya yansıtmak istemiyor musunuz? Tüm dünyadaki izleyicilere hitap edecek bir avatar seçin. Çeşitli avatarlar mevcuttur, konuşan fotoğraflar, çizgi film tarzı ve gerçekçi avatarlar. Ayrıca özel olarak tasarlanmış avatarlar da mevcuttur ve diğer ürünlerle rekabet edebilecek özel bir indirim sunulmaktadır. Detaylar için lütfen uygulamayı kontrol edin.

【Sesli Metinden Videoya】 Sesinizle övünmek mi istiyorsunuz? vGPT, çevrimiçi kayıt yapmayı destekler. Farklı dillerde çeşitli yapay zekâ karakter sesleri ve aksanları mevcuttur. Yeni içerikler de sürekli olarak eklenmektedir.

【Akıllı Mod Video Oluşturucu】 Arka plan eşleştirme çok uğraştırıcı mı geliyor? Yeni akıllı modu deneyin, videolarınız için metin paragraflarına uygun arka planlar yapay zekâ tarafından otomatik olarak oluşturulur.

Bizimle iletişime geçin: Mail: vgpt2022@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/vgpt.aivideo Instagram: https://instagram.com/vgpt.2023?igshid=MzNlNGNkZWQ4Mg==

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.