below header
QR Kod
Vewd Web Tarayıcı

Vewd Web Tarayıcı

4.24.3.59.StableAVB.9 geliştirici Vewd Play apps
(0 İncelemeler) Mart 07, 2024
Vewd Web Tarayıcı Vewd Web Tarayıcı Vewd Web Tarayıcı Vewd Web Tarayıcı Vewd Web Tarayıcı Vewd Web Tarayıcı

En Son Versiyon

Versiyon
4.24.3.59.StableAVB.9
Güncelle
Mart 07, 2024
Geliştirici
Vewd Play apps
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
1
Lisans
Free
Paket Adı
com.vewd.core.browser
Şimdi İndir

Vewd Web Tarayıcı Hakkında Daha Fazla

TV'de internette gezinmenin kolay yolu!

Vewd Web Tarayıcı, hızlı ve şık bir tarayıcıdır. TV ekranınıza uyum sağlamak için sayfaları hızlı bir şekilde yükler ve görüntüler. Bu sayede internete bağlı olarak herhangi bir yerde gezinebilir, arama yapabilir, haber ve spor programları izleyebilir, film ve video klipler izleyebilir ve sosyal medya sayfalarını kontrol edebilirsiniz.

Web Tarayıcı Giriş Ekranı, sevdiğiniz sitelere hızlı erişim sağlar. Favori sitelerinizi tek tıkla ekleyerek doğrudan giriş ekranında görüntüleyebilir ve en son ve sık ziyaret ettiğiniz sayfalara kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, Web Tarayıcısını ücretsiz indirerek hafif, kullanımı kolay ve basit arayüze sahip olabilirsiniz.

Web Tarayıcısı, TV'nizi bir bilgisayar gibi kullanmanıza olanak sağlar. Diğer web tarayıcılarının aksine Chrome, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge ve Opera gibi tam klavye ve 50 cm uzaklıkta bir ekrana göre tasarlanmıştır. Vewd Web Tarayıcı, oturma odanızda rahat bir şekilde büyük ekranda içerik izleyebilmeniz için özenle tasarlanmıştır.

Web Tarayıcısı, özellikle standart bir TV kumandasıyla tam performans göstermek üzere tasarlanmıştır. Fare veya klavye bağlantısına ihtiyaç duymadan kolay ve sezgisel bir tarama deneyimi sunar. Ayrıca, yakınlaştırma özelliği sayesinde büyük ekranda küçük metinleri rahatlıkla okuyabilir, özel tarama modu veya gizli mod gibi seçeneklere de sahip olabilirsiniz.

Web Tarayıcısı, optimize edilmiş video oynatma, tam web deneyimi, korumalı video ve içerik oynatma gibi özelliklere de sahiptir. Ayrıca, harici bir klavye kullanma seçeneği de sunar. TV'niz bir bilgisayar değil, ancak Vewd Web Tarayıcı sayesinde büyük ekranda tam bir web deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.