below header
QR Kod
Vestel Smart Center

Vestel Smart Center

6.0231.59 geliştirici VESTEL A.Ş
(0 İncelemeler) Mart 18, 2024
Vestel Smart Center Vestel Smart Center Vestel Smart Center Vestel Smart Center Vestel Smart Center Vestel Smart Center

En Son Versiyon

Versiyon
6.0231.59
Güncelle
Mart 18, 2024
Geliştirici
VESTEL A.Ş
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vestel.smartcenter
Şimdi İndir

Vestel Smart Center Hakkında Daha Fazla

Vestel Smart Center, Vestel Smart TV televizyonları için geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. Uygulamanın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, TV’nizi akıllı telefonunuzdan kolayca kontrol etmenin konforunu yaşayın.

Smart Center uygulaması, TV programlarının yayın akışı ve detaylarına dair bilgileri her an kullanıcıların erişimine sunan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar, uygulama sayesinde istedikleri programları izlemek için kaydedebilir, hatırlatıcı kurabilir ve mobil cihazlarında bulunan içerikleri televizyonlarında görüntüleyebilirler. Uygulama, kullanıcıların TV izleme deneyimini daha pratik ve keyifli hale getirmeyi amaçlar.

Anasayfa bölümünde, kullanıcılar TV yayınlarını, akşam kuşağını, popüler uygulamaları ve önerilen içerikleri görebilirler. Ayrıca, merak ettikleri kanal ve programlar hakkında detaylı bilgi alabilirler. Bu bölümde kullanıcıların ilgisini çekebilecek öneriler de yer alır.

TV Rehberi bölümü, kullanıcıların program takibini kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. Kullanıcılar, detaylı program ve kanal bilgilerine kolayca ulaşabilirler. Bu bölüm, kullanıcıların izlemek istedikleri programları daha rahat takip etmelerine olanak sağlar.

Program Detayları bölümünde, kullanıcılar merak ettikleri programlar hakkında oyuncu kadrosu, tür, süre ve özet gibi bilgilere ulaşabilirler. Ayrıca, istedikleri programları kaydedebilir ve hatırlatıcı kurabilirler. Bu özellik, kullanıcıların istedikleri programları kaçırmamalarını sağlar.

Uzaktan Kontrol bölümünde, kullanıcılar TV'lerini kolay bir arayüz sayesinde uzaktan kontrol edebilirler. Ayrıca, tek bir ekrandan tüm temel fonksiyonlara ulaşabilir ve kumanda ekranını kaydırarak ikincil bir ekrandan daha fazla özelliğe erişebilirler. Netflix, Youtube gibi popüler uygulamalara kısayol tuşları sayesinde kolayca geçiş yapabilirler. Ayrıca, klavye ve dokunmatik gezinme alanı ile içeriklerde arama yapmak da daha kolay hale gelir. Kullanıcılar, ses komutları kullanarak da TV'lerini kontrol edebilirler.

Uygulamalar bölümünde, kullanıcılar Netflix, Prime Video, Youtube, Twitch, Exxen, BluTV, Y Kids, Amazon Music gibi birçok uygulamaya bağlanabilirler. Bu bölüm, kullanıcıların farklı platformlardaki içeriklere kolayca ulaşmalarını sağlar.

FollowME TV bölümünde, kullanıcılar televizyonlarında izledikleri içerikleri cep telefonlarında da izleyebilirler. Bu özellik, kullanıcıların TV izleme deneyimini daha esnek hale getirir.

Medya Paylaş bölümünde, kullanıcılar telefonlarında bulunan resim, müzik ve video içeriklerini televizyonlarıyla paylaşabilirler. Bu özellik, kullanıcıların kişisel içeriklerini daha geniş ekranlarda paylaşmalarına olanak sağlar.

Uygulamanın kullanılabilmesi için TV'nin internete bağlı olması ve Sanal Kumanda ayarının açık olması gerekmektedir. Ayrıca, kullanıcıların TV ve cep telefonlarının aynı WiFi ağına bağlı olmaları gerekmektedir. Uygulama, kullanıcıların TV ve mobil cihazları arasındaki bağlantıyı kolaylaşt

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.