header
QR Kod
Verizon Messages

Verizon Messages

9.5.4 geliştirici Verizon Consumer Group
(0 İncelemeler) Nisan 27, 2024
Verizon Messages Verizon Messages Verizon Messages Verizon Messages Verizon Messages Verizon Messages

En Son Versiyon

Versiyon
9.5.4
Güncelle
Nisan 27, 2024
Geliştirici
Verizon Consumer Group
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.verizon.messaging.vzmsgs
Şimdi İndir

Verizon Messages Hakkında Daha Fazla

Stay connected using Verizon Messages sync features for your Smartphone, tablet, and computer. Keep the conversation going even when you’re switching between devices. Connect with family, friends, teammates, and more through personalized group chats, texts, photos, videos and gift cards worth up to $100 at stores like Starbucks, Dominos, and more. Now anyone can download and chat with Verizon Messages, even non Verizon customers (available on compatible devices).

Bu uygulama, kullanıcıların 250 kişiye kadar olan büyük grup sohbetlerini oluşturmalarını sağlar. Saniyeler içinde fotoğraf ve videolar gönderip alabilirsiniz. Sohbet deneyiminizi kişiselleştirmek için avatarlar, arkaplanlar ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Bir sohbeti sessize alabilir, üyeler ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz, hatta yeni bir grup oluşturmadan bunları yapabilirsiniz. YELP entegrasyonu sayesinde, artı menüsüne dokunarak uygulama içinden Yelp'e kolayca erişebilirsiniz. Restoranlar, eğlence mekanları ve yönlere yönelik aramalar yapabilir, planlar yapabilir ve ayrıntıları sohbetinizde paylaşabilirsiniz.

Konumunuzu paylaşın - Glympse™, seçtiğiniz kişilerle istediğiniz süre boyunca konumunuzu paylaşmanızı sağlar. Buluşmak için mükemmel veya insanlara geç kaldığınızı bildirmek için kullanışlıdır.

eGIFT gönderin - Artı menüsüne dokunun ve eGifts simgesini seçin. Metin mesajı yoluyla bir eGift kartı kolayca gönderebilirsiniz. eGifting, 30'dan fazla markanın eGift kartlarını içerecek şekilde genişletilmiştir.

Cihazlar arasında senkronize edin - Verizon Messages'ı tüm cihazlarınıza indirin ve akıllı telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınız arasında mesajlarınızı senkronize edin. İstediğiniz zaman cihazlar arasında geçiş yapın. Tabletinizle nerede olursanız olun aramalar yapın.

Sürüş Modu - Sürüş modunu açarak Otomatik Yanıt mesajı gönderin ve gelen mesaj bildirimlerini devre dışı bırakın, böylece yolda dikkatinizi dağıtmayın.

HD Sesli Arama - Başvuru kuralları geçerlidir. Telefon numaranızı tabletinizdeki Verizon Messages uygulamasına bağlayarak herhangi bir ağda (hücresel veya Wi-Fi) istediğiniz yerde arama yapabilir ve alabilirsiniz.

Diğer özellikler: - Telefonunuz kapalı olsa bile belirli bir tarihte/saatte teslim edilecek mesajları zamanlamalı olarak gönderin. - Yahoo aramasıyla sohbetinize dahil etmek için web'den görüntüler ve GIF'ler arayın. - Vurgulanan anahtar kelimelere dokunarak renkli Emoji'lerle kendinizi ifade edin. - Akıllı telefonunuz, iOS cihazınız, tabletiniz, PC'niz, MAC'niz ve web tarayıcınız üzerinden Wi-Fi üzerinden mesaj gönderip alın.

Yardıma ihtiyacınız mı var? Destek sayfalarımızı ziyaret edin: http://support.verizonwireless.com/clc/features/data_services/verizon-messages.html Tam Şartlar ve Koşulları görüntülemek için: https://www.verizonwireless.com/support/verizon-messages-legal/ Verizon Messages gizlilik politikasını görüntülemek için: https://www.verizon.com/about/privacy/verizon-messages-app-privacy-policy

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.