header
QR Kod
Vanilla Gay Sohbet, Arkadaşlık

Vanilla Gay Sohbet, Arkadaşlık

1.13.2 geliştirici Testchambr
(0 İncelemeler) Mart 29, 2024
Vanilla Gay Sohbet, Arkadaşlık Vanilla Gay Sohbet, Arkadaşlık Vanilla Gay Sohbet, Arkadaşlık Vanilla Gay Sohbet, Arkadaşlık Vanilla Gay Sohbet, Arkadaşlık Vanilla Gay Sohbet, Arkadaşlık

En Son Versiyon

Versiyon
1.13.2
Güncelle
Mart 29, 2024
Geliştirici
Testchambr
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.testchambr.vanillapp
Şimdi İndir

Vanilla Gay Sohbet, Arkadaşlık Hakkında Daha Fazla

Vanilla, sohbet, hikayeler, takipçiler ve çok daha fazlasını içeren harika özelliklere sahip bir gay arkadaşlık uygulamasıdır!

Bu uygulama, eşcinsel veya biseksüel erkeklerin bir araya gelerek nazik ve ilgi çekici bir topluluk oluşturmasını amaçlamaktadır. Bu toplulukta zorbalık ve sahte hesaplara izin verilmemektedir. Uygulama, harika arkadaşlıklar ve ilişkiler kurulabilecek bir ortam sunmaktadır.

Dünya genelinden insanlarla iletişim kurmak kolaylaştırılmıştır, çünkü uygulama yabancı dil konuşanlarla iletişim kurmayı kolaylaştıran bir çeviri özelliğine sahiptir.

Uygulamanın iletişim özelliği, insanların size bir istek göndermesi gerektiği için sizi rahatsız edecek sohbetlerden uzak tutulmanızı sağlar. İlginç bulduğunuz kişileri takip edebilir ve onlara özel içeriklere ulaşabilirsiniz.

Hikayeler aracılığıyla kendinizi ifade edebileceğiniz bir platform sunulmuştur. Bu hikayeler 24 saat içinde kaybolmaktadır, böylece gizliliğiniz korunur. Ayrıca, görüntülü görüşme özelliği sayesinde yeni tanıştığınız kişilerle en güzel anlarınızı paylaşabilirsiniz.

Uygulamada bir profil oluşturabilir ve sizi tanımlayan özellikleri belirtebilirsiniz. Böylece, cinsel yöneliminiz ve fiziksel özellikleriniz gibi kriterlere göre size uygun kişilerle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, bildirim ayarları sayesinde istemediğiniz etkinliklerden haberdar olmaktan kaçınabilirsiniz.

Uygulamaya kayıt olmak kolay ve hızlıdır. Google veya Facebook hesabınızla saniyeler içinde üyelik oluşturabilirsiniz. Uygulama, gizliliğinizi önemsemekte ve hesaplarınızda asla paylaşım yapmamaktadır. Ayrıca, rahatsız edici kullanıcıları engellemek ve bildirmek kolaydır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.