header
QR Kod
Uzaktan kumanda:ZaZa Remote

Uzaktan kumanda:ZaZa Remote

5.1.5 geliştirici Tiqiaa Co., Ltd
(0 İncelemeler) Nisan 27, 2024
Uzaktan kumanda:ZaZa Remote Uzaktan kumanda:ZaZa Remote Uzaktan kumanda:ZaZa Remote Uzaktan kumanda:ZaZa Remote Uzaktan kumanda:ZaZa Remote Uzaktan kumanda:ZaZa Remote

En Son Versiyon

Versiyon
5.1.5
Güncelle
Nisan 27, 2024
Geliştirici
Tiqiaa Co., Ltd
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tiqiaa.remote
Şimdi İndir

Uzaktan kumanda:ZaZa Remote Hakkında Daha Fazla

==Ihbar==
.

Bu uygulama, telefonunuzun normal kullanımı için bir kızılötesi verici veya harici kızılötesi denetleyicisi gerektirdiğinden, cihaz tabanlı uzaktan kumanda kızılötesi esasına dayanmaktadır. Bu sayede, telefonunuzla ev aletlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Uzaktan Kumanda Sihirbazı, cep telefonunuzun evrensel bir uzaktan kumanda gibi kullanılmasını sağlamaktadır.

Yazılım, 6.000 ev aleti markasını destekleyen bir veritabanına sahiptir. Ayrıca, yerel veri tabanında 80.000'den fazla uzaktan kumanda bilgisi saklanmaktadır. Bu sayede, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Artık koltuk köşelerinde uzaktan kumanda aramak zorunda kalmayacaksınız, çünkü Uzaktan Kumanda Sihirbazı ile ev aletlerinizi telefonunuzdan kolayca kontrol edebileceksiniz.

Uzaktan Kumanda Sihirbazı, çeşitli ev aletlerinin kontrolünü sağlamaktadır. Bunlar arasında klima, televizyon, uydu alıcısı, projektör, DVD oynatıcı, amplifikatör, fan, fotoğraf makineleri ve anahtar/lamba gibi aletler bulunmaktadır.

Bu uygulamanın özellikleri arasında, 6.000'den fazla ev aleti markasını destekleyen büyük bir uzaktan kumanda kod ambarı ve toplamda 250.000'den fazla uzaktan kumanda bilgisini içeren bir mağaza yer almaktadır. Kullanıcı arayüzü de oldukça basit ve kullanımı kolaydır.

Eğer telefonunuzda Uzaktan Kumanda Sihirbazı yüklü değilse, Android@tiqiaamail.com adresine bir e-posta göndererek yardım alabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.