header
QR Kod
Uygulama kasası

Uygulama kasası

13.15.1 geliştirici Xiaomi Inc.
(0 İncelemeler) Mart 21, 2024
Uygulama kasası Uygulama kasası Uygulama kasası Uygulama kasası Uygulama kasası

En Son Versiyon

Versiyon
13.15.1
Güncelle
Mart 21, 2024
Geliştirici
Xiaomi Inc.
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mi.globalminusscreen
Şimdi İndir

Uygulama kasası Hakkında Daha Fazla

Uygulama kasası ile harika araçlara ve widget'lara tek bir kaydırma ile erişebilirsiniz. Kısayollar, hava durumu ve takvim araçları ve haberlerin hepsi tek bir yerde — ekstra uygulamalar açmaya gerek yok. Uygulama kasasının basit, açık tasarımı ve özelleştirme seçenekleri ihtiyacınız olan bilgileri öne koyuyor. Tek bir dokunuşla Uygulama kasası'ndan diğer uygulamaları dahi açabilirsiniz.

Uygulama kasası, kullanıcıların akıllı telefonlarında bulunan harika özelliklerin keyfini çıkarmalarını sağlamak için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama, MIUI 13 ve sonrası ile uyumlu bir sürüme sahiptir ve indirilebilir.

Uygulama kasası, kullanıcıların tek dokunuşla favori ve sık kullanılan uygulamalarını açmalarına olanak tanıyan kısayolları içermektedir. Bu sayede kullanıcılar, sık kullandıkları uygulamalara daha hızlı bir şekilde erişebilirler.

Hava durumu özelliği sayesinde kullanıcılar, anlık hava durumunu ve birçok günün hava tahminlerini tek bir bakışta kontrol edebilirler. Bu özellik, kullanıcıların dışarı çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmelerine yardımcı olur.

Haberler sekmesi, kullanıcıların dünyadan spor, teknoloji, eğlence ve iş gibi çeşitli konulardaki manşet ve hikayelere kolayca erişmelerini sağlar. Böylece kullanıcılar, güncel haberleri takip etmek için tek bir uygulamaya ihtiyaç duyarlar.

Sağlık özelliği, kullanıcıların daha formda ve sağlıklı bir hayat sürmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, kişisel sağlık verilerini kolayca kaydedebilir ve görüntüleyebilirler.

Uygulama kasası, kullanıcıların akıllı telefonlarında bulunan birçok özelliği keşfetmelerine olanak tanır. Kullanıcılar, uygulama kasası sayesinde daha hızlı ve daha kolay bir şekilde telefonlarını kullanabilirler. Bu nedenle, uygulama kasası birçok kullanıcı için vazgeçilmez bir uygulama haline gelmiştir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.