header
QR Kod
Uplive -AI Canlı Yayın, Sohbet

Uplive -AI Canlı Yayın, Sohbet

9.8.3 geliştirici Asia Innovations HK Limited
(0 İncelemeler) Şubat 17, 2024
Uplive -AI Canlı Yayın, Sohbet Uplive -AI Canlı Yayın, Sohbet Uplive -AI Canlı Yayın, Sohbet Uplive -AI Canlı Yayın, Sohbet Uplive -AI Canlı Yayın, Sohbet Uplive -AI Canlı Yayın, Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
9.8.3
Güncelle
Şubat 17, 2024
Geliştirici
Asia Innovations HK Limited
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.asiainno.uplive
Şimdi İndir

Uplive -AI Canlı Yayın, Sohbet Hakkında Daha Fazla

Uplive - Canlı Sanal Yayın Platformu

Kendi sanal yayınlarını başlat, oyunlar oyna ve yeni arkadaşlar edin Uplive’da her türden yayıncı bulabilirsin. Dansçılara, şarkıcılara göz at, onlara katılıp sohbet et veya hayatta yaşanan ilginç olayları paylaş.

Her şey Uplive’da. İster iletişim kur, hediyeler ver, ister görüntülü veya sesli etkileşim kur. Kişisel bir sanal canlı yayın yaparak kendi yeteneklerini de sergileyebilirsin.

Kendi sanal canlı yayınların için neden Uplive’ı seçmelisin?

Bugünlerde herkes yayın yapıyor. Neden sen de bu dünyaya katılmayasın? Uplive’a katıl, bu eğlenceye ortak ol. Karaoke, görüntülü ve sesli sohbetler, dans, doğruluk mu cesaret mi, masa üstü oyunları ve diğer özellikleri kaçırma. Haydi, hemen katıl!

Uplive’da arkadaşlarınla kolayca işbirliği yapabilirsin. Kendi hayran toplama yöntemini bul ve yayınında başarıya ulaş. Kendi eşsiz sanal canlı yayınlarını oluşturmak için ihtiyacın olan tüm araçlar elinin altında.

Yeni insanlar ve yayıncılar ile tanışmak ister misin? Uplive’ı yükle ve dünyanın dört bir yanından insanlarla arkadaş ol. Pek çok Uplive kullanıcısı etkileşimli sohbetimizde uzun süredir çok eğleniyor.

Uplive’da yayıncılar ne tür yayınlar yapıyorlar?

Uplive olarak, her türden yayın kategorisine destek oluyoruz. Günlük lise hayatını yaşayan öğrenciler, popüler şarkıları söyleyen ve dansları yapan yayıncılar, özgün kıyafetler giyen cosplay’ciler ve hatta masa üstü oyun yarışmaları bulunuyor. İçindeki yayıncıyı ortaya çıkar, ödüller kazanma şansı da yakalayacaksın.

Ne tür yayıncılarla karşılaşabilirsin?

Seninle iletişime geçmeyi bekleyen sayısız özgün yayıncı bulunuyor. En iyi yayıncılarımıza, güzellik ve kozmetik reklamcıları ve güzel dansçılar. Bu kişiler, kendi beceri ve yeteneklerinden oluşan özgün markalarını sergiliyorlar. Uplive ile sen de ortama gir ve eğlenceyi yaşa.

Ana İşlevler:

[Sanal Canlı Yayın]

Kendi tamamen özelleştirilebilir avatarını kolayca oluşturabilirsin. Çeşitli kostümlerden ve arka plan görüntülerinden istediğini seç. Canlı yayın yaparken kendi özelleştirilmiş avatarını kullanabilirsin. Gülebilirsin, somurtabilirsin veya dil çıkarabilirsin... avatarın aynı yüz ifadelerini yapar. Ayrıca avatarını, canlı yayınların esnasında çok çeşitli etkileşim hareketleri yapması için ayarlayabilirsin.

[7/24 Yayın]

Müzik, eğlence, sanat, dans, sohbet ve şarkı söyle

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.