header
QR Kod
UpCall - Bilinmeyen Numara

UpCall - Bilinmeyen Numara

5.35.4 geliştirici Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
(0 İncelemeler) Mart 22, 2024
UpCall - Bilinmeyen Numara UpCall - Bilinmeyen Numara UpCall - Bilinmeyen Numara UpCall - Bilinmeyen Numara UpCall - Bilinmeyen Numara UpCall - Bilinmeyen Numara

En Son Versiyon

Versiyon
5.35.4
Güncelle
Mart 22, 2024
Geliştirici
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.turkcell.sesplus
Şimdi İndir

UpCall - Bilinmeyen Numara Hakkında Daha Fazla

Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara aradığında kim olduğunu merak mı ediyorsunuz? Ücretsiz UpCall uygulaması bilinmeyen numaralar için aradığınız pratik ve güvenli çözüm! UpCall ile rehberinizde olmayan Turkcell’li bir numaradan arama geldiğinde, telefonunuz çalarken arayanın kim olduğunu öğrenebilir, Turkcell’li bilinmeyen bir numarayı sorgulayıp, aramak istediğinize kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.

UpCall uygulaması, bilinmeyen numaraların yanı sıra birçok farklı özelliğe de sahiptir. Rahatsız etme özelliği sayesinde, telefonunuz açıkken kapalı gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca operatör isim ayarı ile operatör ismini kişiselleştirebilir ve telefonu neden açamadığınızı seçtiğiniz ton ile arayana dinletebilirsiniz. Ek olarak, aramalarınıza fotoğraf, çıkartmalar ve not ekleyerek neden aradığınızı karşı tarafa önden iletebilirsiniz.

Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara sizi aradığında bile, UpCall uygulaması sayesinde kimin aradığını görebilirsiniz. Ancak, bunun için arayan kişinin isim bilgisini paylaşmasına izin vermiş olması gerekmektedir.

Uygulama sayesinde SPAM aramalarından haberdar olabilirsiniz. Ekranınızda çıkan uyarılar sayesinde bu tür aramaları kolayca fark edebilirsiniz.

Rehberiniz artık sadece kayıtlı numaralardan ibaret değil, UpCall ile bilmediğiniz numaraları da arayabilirsiniz. Turkcell hatları için, isimden numara veya numaradan isim sorgulayabilir, hatta numarasını bilmediğiniz bir mekanı sadece ismini yazarak arayabilir ve harita üzerinde yerini görüntüleyebilirsiniz.

Eğer telefonunuz açık kalsın ama aynı zamanda ulaşılamaz olmak istiyorsanız, UpCall'ın rahatsız etme özelliği tam size göre. Arayanlar sizinle iletişime geçemediğinde, "ulaşılamıyor" anonsu duyarken, siz de gelen UpCall bilgilendirmeleri sayesinde kimin aradığını takip edebilir ve dilerseniz arama yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzun ekranındaki operatör ismini değiştirmek isterseniz, UpCall uygulaması ile bunu kolayca yapabilirsiniz.

Telefonunuzu neden açamadığınızı seçtiğiniz ton ile arayan kişiye dinletebilir ve ayrıca aramalarınıza resim, çıkartma ve not ekleyerek neden aradığınızı karşı tarafa iletebilirsiniz. Ancak, bu özellikten yararlanabilmek için karşı tarafta da uygulamanın yüklü olması gerekmektedir.

UpCall uygulaması sayesinde artık tüm aramalarınızı tek bir ekrandan görebilirsiniz. Ayrıca, arama kayıtlarınızdan cebiniz kapalıyken veya meşgulken arayan kişileri veya aradığınız kişilerin ne zaman ulaşılabilir olduğunu öğrenebilirsiniz. Servis bildirimlerini ise SMS yerine uygulama içinden alabilirsiniz. Ancak, bu özellikten yararlanmak için arama servislerine üye olmanız gerekmektedir.

Bu uygulama, tüm Türkiye'deki operatör abonelerine açıktır. Ancak, bazı özellikler Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilmektedir. Detaylar ve sık sorulan sorular için http://www.turkcell.com.tr/servisler/upcall#sss sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.