header
QR Kod
Twitter video indir

Twitter video indir

4.9.10 geliştirici Video Download LTD
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
Twitter video indir Twitter video indir Twitter video indir Twitter video indir

En Son Versiyon

Versiyon
4.9.10
Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
Video Download LTD
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.videodownloader.twittervideoindir
Şimdi İndir

Twitter video indir Hakkında Daha Fazla

Twitter video indirme programı ile Twitter üzerinden Resim , Video ve Gif indirin. Uygulama sayesinde sadece birkaç tıklama yaparak Twitter resim indirme ve twitter video indirme işlemlerinizi kısa bir şekilde yapabilirsiniz. Twitter video indirme programı android telefonlar için özel üretilmiş yerli ve milli bir uygulamadır.

Twitter video indir, Android akıllı telefonlarda kullanılabilen bir twitter video indirme uygulamasıdır. Bu uygulama, Twitterda yer alan videoları, resimleri ve gifleri indirip ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşma imkanı sunar. İnternet bağlantınızın olduğu durumlarda (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) istediğiniz zaman indirme işlemini yapabilirsiniz.

Ücret yok! Twitter video indir, Twitterda yer alan videoları, resimleri ve gifleri internet bağlantınız olduğu sürece indirmenize olanak sağlayan bir twitter video indirme programıdır. Uygulama ile hızlı bir şekilde videoları, resimleri ve gifleri indirebilir, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. İndirdiğiniz her öge için ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca, bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti de yoktur.

Twitter video indir, videoları, resimleri, gifleri ve tweetleri indirip kopyalamanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca, indirdiğiniz herhangi bir ögeyi arkadaşlarınızla veya ailenizle değişik platformlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Bu uygulama, çoklu dil desteği sunar ve telefonunuzun yerel dilini kullandığı gibi Türkçe, İngilizce, Arapça, İspanyolca, Japonca, Hintçe ve Tayca dilleri de mevcuttur. Gelecek sürümlerde ise daha fazla dil eklenecektir.

Twitter video indir, oldukça hızlı bir uygulamadır ve kullanıcılar kendi ana dillerinde uygulamayı kullanabilirler. Uygulamayı indirdikten sonra, Twitter video indir uygulamasına girerek Twitter'a giderek indirmek istediğiniz videonun, gifin, resmin veya tweetin bağlantısını kopyalayabilir veya paylaşabilirsiniz. Uygulamaya geri dönerek, kopyaladığınız URL'yi belirtilen yere yapıştırarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama içerisinde yer alan menü sayesinde kuyrukta bekleyen ögeleri görebilir ve indirilen paylaşımları inceleyebilirsiniz.

Nasıl kullanılır? Uygulama içerisindeki "nasıl kullanılır" menüsü sayesinde uygulamanın görsel olarak nasıl kullanıldığına bakabilir, uygulamayı paylaşabilir ve puan verebilirsiniz. Ayarlara girerek, bildirimleri gösterme veya göstermeme seçeneklerini seçebilir ve indirme yapılacak klasörü belirleyebilir. Ayrıca, İletişime geç kısmı sayesinde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda veya yapamadığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Android için Twitter'dan video indirme programı ile tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Uygulamanın özellikleri arasında Twitter videolarını, resimlerini, giflerini ve tweetlerini indirme ve kopyalama, indirilen

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.