header
QR Kod
Twitter için Video İndirici

Twitter için Video İndirici

5.5.5 geliştirici Wartechwick
(0 İncelemeler) Şubat 13, 2024
Twitter için Video İndirici Twitter için Video İndirici Twitter için Video İndirici Twitter için Video İndirici Twitter için Video İndirici Twitter için Video İndirici

En Son Versiyon

Versiyon
5.5.5
Güncelle
Şubat 13, 2024
Geliştirici
Wartechwick
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
uk.co.wartechwick.twittervideodownloader
Şimdi İndir

Twitter için Video İndirici Hakkında Daha Fazla

Twitter için Video Downloader, cihazınıza çok beğendiğiniz Twitter videoları ve gif'i indirmenize yardımcı olur. Ardından arkadaşlarınızla veya sosyal medyayla paylaşabilirsiniz.

Tweet'e bağlantıyı kopyala ve Twitter için Video Downloader'ı açın. Bu uygulama, Twitter'da beğendiğiniz videoları indirmenizi sağlar. Artık tweet'e yapıştırmaya gerek yok, çünkü otomatik olarak görüntülenir. İndirmek istediğiniz çözünürlüğü seçtikten sonra sadece indirme düğmesine tıklayın ve işlem tamamlanır. Bu kadar kolay!

Yönergeler - Nasıl indirilir?

1. Twitter'ınızı açın ve beğendiğiniz videonun "Bağlantıyı kopyala" seçeneğine tıklayın.

2. Twitter için Video Downloader'ı açın ve videonun küçük resmini göreceksiniz. İndirmek için sadece indirme düğmesine basın.

Notlar:

1. Videoları kaydetmek, GIF'leri kaydetmek veya ilgili sahibin izni olmaksızın retweetlemek için Twitter Videos uygulamasını indirmeyin. Twitter'ın haklarına saygı duyuyoruz.

2. Twitter için Video Downloader, Twitter ile bağlantılı değildir, ancak Twitter'dan video indirmek için bir araçtır ve Twitter'dan GIF kaydetmenize olanak sağlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.