header
QR Kod
Twitter için Video İndirici

Twitter için Video İndirici

1.2.4 geliştirici Alpha App Team
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Twitter için Video İndirici Twitter için Video İndirici Twitter için Video İndirici Twitter için Video İndirici Twitter için Video İndirici Twitter için Video İndirici

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.4
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Alpha App Team
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
twittervideosaver.twittervideodownloader.twimate.savetwittergif
Şimdi İndir

Twitter için Video İndirici Hakkında Daha Fazla

Twitter videolarını hızlı indirmek ve Twitter GIF kaydetmek mi istiyorsunuz? Twitter video ve GIF’lerini kolayca kaydedecek Hafif bir indirme uygulaması mı arıyorsunuz? Bunu gerçekten denemelisiniz! %100 ÜCRETSİZ!

Bu uygulama, Twitter üzerinde en sevdiğiniz videoları ve GIF'leri kolayca indirmenize olanak tanır. İndirme listesinde kaydedilenlerle göz atabilir ve Twitter videolarını ve fotoğraflarını dilediğiniz zaman ve yerde keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygulama, çoklu iş parçacığı teknolojisini kullanarak indirme hızını 3 kat daha hızlı hale getirir. Twitter Mate - Twitter video indirme uygulaması sayesinde hızlıca indirme yapabilir, arkadaşlarınızla veya diğer sosyal medya platformlarında yeniden paylaşabilirsiniz.

Sosyal medyanın tadını hemen çıkarmak için bu Twitter fotoğraf ve video indiricisini kullanın!

Twitter videolarını ve GIF'leri indirmek için iki yöntem mevcuttur:

Yöntem 1: Twitter'ı açın ve istediğiniz video veya fotoğrafın "Tweeti Şununla Paylaş..." seçeneğine tıklayın. Twitter için İndirici'yi seçin ve işlem tamamlandıktan sonra video veya fotoğraf otomatik olarak indirilecektir.

Yöntem 2: Twitter'ı açın ve istediğiniz video veya fotoğrafın "Bağlantıyı Kopyala" seçeneğine tıklayın. Twitter için İndirici'ye geri dönün ve işlem tamamlandıktan sonra video veya fotoğraf otomatik olarak indirilecektir.

Twitter için İndirici'yi Neden Kullanmalısınız?

Gizlilik Garantisi: Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanıza gerek yoktur ve verileriniz %100 güvende tutulur, dolayısıyla gizlilik konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Hızlı İndirme: Çoklu iş parçacığı indirme teknolojisi sayesinde 3 kat daha hızlı indirme hızı elde edebilirsiniz. Ayrıca uygulama ücretsiz ve basit adımlarla Twitter videolarını ve GIF'leri indirmenizi sağlar.

Tam Donanımlı İndirme Yöneticisi: Uygulamada çoklu video ve çözünürlük seçenekleri, HD video ve fotoğraf indirme desteği, arka planda indirme gibi özellikler bulunmaktadır. Kullanıcı dostu ve net arayüzü sayesinde video indirme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İndirmeleri Yönetme: Uygulama sayesinde indirdiğiniz Twitter fotoğraf ve videolarını yönetebilir, indirdiğiniz videoları çevrimdışı oynatabilir, yeniden yayınlayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Bu uygulama, Twitter'ın resmi bir uygulaması değildir ve onlar tarafından desteklenmemektedir. Ayrıca, herhangi bir yetkilendirilmemiş işlem veya fikri mülkiyet hakları ihlalleri kullanıcının sorumluluğundadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.