header
QR Kod
Twitter

Twitter

geliştirici X Corp.
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Twitter Twitter Twitter Twitter Twitter

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
X Corp.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.twitter.android
Şimdi İndir

Twitter Hakkında Daha Fazla

X uygulaması, herkesin güvendiği global bir dijital buluşma yeridir.

X, herkesin içerik yayınlayabileceği ve herkese açık sohbetlere katılabileceği bir platformdur. Flaş haberlerle ilgili güncel bilgileri takip edebilir ve ilgi alanlarınızı takip edebilirsiniz. Topluluk Notları sayesinde daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ses için Sohbet Odalarında yayın yapabilir veya canlı video yayınlayabilirsiniz. Direkt Mesajlar kullanarak özel olarak iletişim kurabilirsiniz. X Premium aboneliği ile mavi onay işareti alabilir ve diğer avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Ücret ödeyen aboneleriniz için özel içerikler üretebilir ve gönderilerinize verilen yanıtlardan elde edilen reklam gelirinden pay alabilirsiniz. Spordan müziğe ve teknolojiye kadar çeşitli konular ve ilgi alanlarıyla ilgili Topluluklar oluşturabilir ve bu Topluluklara katılabilirsiniz.

Uzunluğu 3 saate kadar olan videolar yükleyebilir ve bu tür videoları izleyebilirsiniz. Ayrıca makale ve blog yazıları gibi uzun gönderiler yazabilir ve bunları okuyabilirsiniz. X, işinizi büyütmek için müşterilerinizle doğrudan bağlantı kurmanıza olanak sağlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.