header
QR Kod
twinme - özel haberci

twinme - özel haberci

22.5 geliştirici twinlife
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
twinme - özel haberci twinme - özel haberci twinme - özel haberci twinme - özel haberci twinme - özel haberci twinme - özel haberci

En Son Versiyon

Versiyon
22.5
Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
twinlife
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.twinlife.device.android.twinme
Şimdi İndir

twinme - özel haberci Hakkında Daha Fazla

twinme, gizliliğinizi koruyan ve her bir ilişki ve içerik üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlayan ücretsiz, güvenli mesajlaşma ve Yüksek Çözünürlüklü sesli/görüntülü arama uygulamasıdır.

Neden Twinme?

Twinme, kişisel bilgilerinizi istemez, saklamaz veya kullanmaz. Onu kullanmak için abonelik veya kişisel bilgilere ihtiyacınız yoktur. Bu özellik, kişisel gizliliğinizi önemseyenler için ideal bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Tasarımsal Gizlilik

Twinme, telefon numaranızı veya diğer özel bilgilerinizi istemeyen tek mesajlaşma uygulamasıdır. Kişi listenize burnunu sokmaz ve kişilerinizin bilgilerini veya diğer özel bilgileri edinmek için sizi zorlamaz.

Özel Kişiler

Twinme, kişilerinizle hangi bilgilerinizi paylaşacağınızı seçmenize olanak tanır. Her bir kişi için bilgileriniz farklı olacağından, herhangi birine veya herhangi biri tarafından kullanılamaz.

Özel Aramalar

Twinme, görüntülü aramaları kabul etmeden önce kişilerinizin sizi canlı olarak görmesine olanak tanıyan bir özellik sunar. Bu sayede, sadece görüntülü arama tuşuna uzun basarak aramanıza canlı bir duygusal ön gösterim oluşturabilirsiniz.

Gizli Görüşmeler

Tüm görüşmeler, cihazlar arasındaki içerikleri depolayan yedek sunucu olmadan uçtan uca gerçekleşir. Veriler, her zaman cihazlarda kalır. Mesajlar ve sesli/görüntülü aramalar uçtan uca şifrelenir ve bir dokunuşla silinebilir.

Hızlı Mesajlaşma ve Yüksek Çözünürlüklü Sesli/Görüntülü Aramalar

Twinme, anlık mesajlaşma ve yüksek kaliteli sesli/görüntülü aramalar sunmak için son teknoloji ve gerçek zamanlı çoklu ortam protokollerini kullanır. Ayrıca, reklam ve ücret yoktur.

Benzersiz Teknoloji

Twinme, benzersiz ikiz kod ilişkileri ile WebRTC açık kaynak teknolojisini kullanarak en yenilikçi iletişim hizmetlerini sunar. Bu sayede, güvenli ve gerçek zamanlı veri değişimlerini mümkün kılar.

Çocuklar İçin İdeal

Twinme, tabletleri çocuklar için güvenli bir iletişim cihazına dönüştürmenize olanak tanır. Çocuklar, izin verilen kişilerin tarayabileceği kişisel ikiz kodu sayesinde tanımadıkları kişilere erişemez veya bu kişiler tarafından bulunamaz. Bu özellik, ailelerin içini rahatlatır ve çocukların güvenli bir şekilde ilk sosyal uygulamalarını deneyimlemelerini sağlar.

İzinler

Twinme, mesajlaşma ve arama işlemlerini gerçekleştirmek için gerekli olan izinleri ister. Bu izinler, kullanıcıların uygulamayı kullanırken güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.