header
QR Kod
twinme+ - güvenli mesajlaşma

twinme+ - güvenli mesajlaşma

22.5 geliştirici twinlife
(0 İncelemeler) Şubat 08, 2024
twinme+ - güvenli mesajlaşma twinme+ - güvenli mesajlaşma twinme+ - güvenli mesajlaşma twinme+ - güvenli mesajlaşma twinme+ - güvenli mesajlaşma twinme+ - güvenli mesajlaşma

En Son Versiyon

Versiyon
22.5
Güncelle
Şubat 08, 2024
Geliştirici
twinlife
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
₺42,99
Paket Adı
org.twinlife.device.android.twinme.plus
Şimdi İndir

twinme+ - güvenli mesajlaşma Hakkında Daha Fazla

twinme+, gizliliği korumak için tasarlanmış güvenli bir anlık mesajlaşma ve HD sesli/görüntülü arama hizmeti olan twinme özel mesajlaşma programının "premium" sürümüdür, ve kullanıcılara ilişkilerinin her biri ve değiş tokuş edilen içerik üzerinde tam kontrol sağladı.

twinme, insanların iletişim kurmalarını kolaylaştıran bir uygulamadır. twinme+ ise bu uygulamaya ek olarak daha birçok özellik sunmaktadır. twinme+ sayesinde farklı sosyal gruplarınızla (aile, arkadaşlar, meslektaşlar, spor arkadaşları vb.) iletişim kurabilirsiniz. Bu iletişimlerinizi daha düzenli hale getirmek için de "Spaces" adı verilen bir özellik bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde profillerinizi, ilişkilerinizi, konuşmalarınızı, bildirimlerinizi ve görünümünüzü her grup için ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, "Gizli Spaces" oluşturarak gruplarınız arasında gizli iletişimler de sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı güvenli hale getirmek için twinme+, cihazınızın biyometrik veya pin kilitleme hizmetlerini kullanarak uygulamayı kilitleme/kilidini açma seçeneği sunmaktadır. Ayrıca, "Geçici mesajlar" adı verilen bir özellik sayesinde belirli bir süre sonra her iki uçta da kaybolan mesajlar gönderilebilir.

Bunların yanı sıra, twinme+ ile bir kişinin sizi sesli/görüntülü olarak aramasını engelleyebilir, aramalar sırasında müziğinizi yayınlayabilir, grup içinde sesli/görüntülü arama başlatabilir, devam eden bir sesli/görüntülü aramayı cep telefonundan PC'ye aktarabilir ve misafirlerinizin uygulamayı yüklemeden sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Eğer zaten twinme uygulamasına sahipseniz, twinme+ hesabınız otomatik olarak aktarılacaktır ve twinme uygulamasını kaldırabilirsiniz. Ayrıca, twinme uygulamasında birden fazla profiliniz varsa, her biri farklı bir "Space" ile ilişkilendirilecektir ve istediğiniz kişileri istediğiniz "Space"e taşıyabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde iletişim kurmak daha kolay ve düzenli hale gelirken, aynı zamanda güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. twinme'nin geliştirilmesine katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Ancak, uygulamanın internet bağlantısını kullanması nedeniyle veri ücretlerine tabi olabileceğiniz unutulmamalıdır. Uygulamayı kullanmadan önce operatörünüzün detaylarını kontrol etmeniz önerilir.

Uygulama için gereken izinler arasında kamera, mikrofon, fotoğraf/medya/dosyalar, depolama, ağ bağlantıları, ses ayarları, uykuya geçmeyi önleme, titreşim ve başlangıçta çalıştır için izinler bulunmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.