header
QR Kod
Tweet Vine Downloader (Twitter

Tweet Vine Downloader (Twitter

1.8.4.1 geliştirici JapharrDev
(0 İncelemeler) Şubat 14, 2024
Tweet Vine Downloader (Twitter Tweet Vine Downloader (Twitter Tweet Vine Downloader (Twitter Tweet Vine Downloader (Twitter Tweet Vine Downloader (Twitter Tweet Vine Downloader (Twitter

En Son Versiyon

Versiyon
1.8.4.1
Güncelle
Şubat 14, 2024
Geliştirici
JapharrDev
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.japharr.tvdlite
Şimdi İndir

Tweet Vine Downloader (Twitter Hakkında Daha Fazla

Tweet Vine Downloader is a videos/GIFs downloader that allows you to download videos and GIFs from Twitter directly to your device gallery. It is fast, easy to use, and requires no user login. Tweet Vine Downloader (Twitter Video Downloader) provides different options to download videos/GIFs from Twitter.

Tweet Vine Downloader, çoklu iş parçacıklı yetenek kullanılarak, sınırsız bir şekilde ve normal indirmelerden 3 kat daha hızlı bir şekilde birden fazla video / GIF'i aynı anda indirmenize izin verir. Tweet Vine Downloader, düşündüğünüz tam olarak şeyi yapan Tweet içine gömülmüş Vine videolarını da indirmenize olanak tanır. Tweet Vine Downloader ayrıca, ücretsiz olarak uygulamanın dahili Transcoder eklentisini kullanarak, cihazınızın ortam oynatıcısı tarafından oynatılması zor olan indirilmiş videoları düzeltme işlevselliği sunar. % 100 ücretsiz! Maksimum memnuniyetiniz için size sunulan diğer ilginç özellikleri görmek için aşağıdaki ana özelliklere göz atın.

Twitter'daki videoları ve GIF'leri çevrimdışı erişim ve paylaşım için kaydetmek için sadece üç adımda kullanın: 1. Paylaş / Kopyala, 2. İndir ve 3. Kaydet Nasıl kullanılır Yöntem 1 (Hızlı İndirme) ** ★ Tweet / vine bağlantısını kopyalayın ★ Popup düğmesine tıklayın ★ "İndir" düğmesine tıklayın ★ İndirilecek video kalitesini, vine veya GIF'i seçin Yöntem 2 ★ Tweet bağlantısını paylaşın ★ Paylaşım açılır penceresinden "Tweet Vine Downloader" ı seçin ★ "İndir" düğmesine tıklayın ★ İndirilecek video kalitesini, vine veya GIF'i seçin Yöntem 3 ★ Tweet bağlantısını kopyalayın ★ Uygulama çekmecenizden "Tweet Vine Downloader" ı açın. ★ "İndir" düğmesine tıklayın ★ İndirilecek video kalitesini, vine veya GIF'i seçin NB ** Hızlı İndirme yöntemini kullanmak için, öncelikle "Hızlı İndirme" seçeneğini ayarlardan etkinleştirmeniz gerekir.

Ana Özellikler ★ Hızlı indirme ★ Düzgün Kullanıcı Deneyimi ★ Giriş gerekli değil ★ Birden fazla video çözünürlüğü (kaliteler) ★ Aynı anda birden fazla video / GIF indirme ★ Çevrimdışı erişim için videoları / GIF'leri galeriye kaydetme ★ Dahili ortam oynatıcı ★ İndirme geçmişini görüntüleme ★ SD karta doğrudan indirme ★ Desteklenmeyen video formatını düzeltme ★ Duraklat ve devam etme yeteneği ★ İndirilen videoları GIF'lere dönüştürme ★ İndirilen videoları ve GIF'leri diğer sosyal ağ platformlarıyla paylaşma ★ Arapça, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, Endonezya, Rusça ve İspanyolca için yerelleştirme desteği Geribildirim ve yorumları seviyoruz. Lütfen inceleme bölümüne görüş ve önerilerinizi bırakın ve / veya japharrdev@gmail.com adresine bir e-posta gönderin. Açıklama Tweet Vine Downloader, desteklenen sosyal ağ platformlarından herhangi biriyle ilişkili değildir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.