header
QR Kod
TVmail

TVmail

1.4.2 geliştirici clapps
(0 İncelemeler) Mart 12, 2024
TVmail TVmail TVmail TVmail TVmail TVmail

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.2
Güncelle
Mart 12, 2024
Geliştirici
clapps
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
not.a.bug.tvmail
Şimdi İndir

TVmail Hakkında Daha Fazla

Discover a new and revolutionary way to experience Gmail with TVmail - the premier Gmail client tailored exclusively for your television. We've reimagined the Gmail experience to fit the big screen, ensuring you stay connected to your Gmail account and never miss crucial emails, even while lounging on your couch.

Browse and Organize: TVmail ile Gmail gelen kutunuzda, gönderilen e-postalarınızda, taslaklarınızda ve diğer klasörlerde kolayca gezinin ve düzenleyin. Büyük ekrana optimize edilen her e-posta, rahat bir okuma deneyimi sağlamak için özenle düzenlenmiştir.

Convenience of accessing and managing your Gmail emails on your TV with TVmail. TVmail ile Gmail e-postalarınıza erişmek ve yönetmek için eşsiz bir kolaylık yaşayın. Yoğun bir profesyonel, çok iş yapan bir ebeveyn veya sadece büyük yazı ve görsellerden hoşlanan herkes için mükemmel.

Real-Time Notifications: Gmail hesabınızla bağlantıda kalın. TV'nizde gerçek zamanlı e-posta bildirimleri alın, böylece gelen e-postalar hakkında her zaman bilgi sahibi olun.

User-Friendly Interface: Kullanıcı odaklı, basitleştirilmiş bir posta deneyimini TV'de gezinmeyi bir zevk haline getiren akıcı bir tasarımla birleştirdik.

Secure: TVmail, Google'ın güvenli OAuth 2.0 protokolü ile entegre olur, böylece e-postalarınız gizli ve korunur.

TVmail ile Gmail e-postalarınızı TV'nizde erişip yönetmenin eşsiz kolaylığını yaşayın. TVmail ile nasıl etkileşim kurduğunuzu değiştirin. Bağlantıda kalın, güncel kalın - hepsi TV'nizde.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.