header
QR Kod
TV Time: Dizi&Film Takip Edin

TV Time: Dizi&Film Takip Edin

9.14.0+2024020901 geliştirici Whip Networks
(0 İncelemeler) Şubat 18, 2024
TV Time: Dizi&Film Takip Edin TV Time: Dizi&Film Takip Edin TV Time: Dizi&Film Takip Edin TV Time: Dizi&Film Takip Edin TV Time: Dizi&Film Takip Edin TV Time: Dizi&Film Takip Edin

En Son Versiyon

Versiyon
9.14.0+2024020901
Güncelle
Şubat 18, 2024
Geliştirici
Whip Networks
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tozelabs.tvshowtime
Şimdi İndir

TV Time: Dizi&Film Takip Edin Hakkında Daha Fazla

Lütfen unutma: TV Time ile TV dizilerini veya filmleri izleyemezsin.

TV Time, sevdiğiniz dizileri ve filmleri düzenlemek ve takip etmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. 25 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan bu uygulamada, izlediğiniz tüm dizileri ve filmleri tek bir yerden takip edebilir, istediğiniz dizileri ve filmleri farklı platformlarda ekleyebilir ve yeni bölümler ve filmler çıktığında bildirimler alabilirsiniz.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise keşfetme imkanı sunmasıdır. İzlediğiniz içeriklere göre kişiselleştirilmiş tavsiyeler alabilir, dünyanın her yerinden kullanıcıların izlediği trend dizileri ve filmleri görebilir ve tür ve durumuna göre tüm dizilere ve filmlere göz atabilirsiniz. Ayrıca, kişisel izleme alışkanlıklarınızı keşfedebileceğiniz istatistiklere de erişebilirsiniz.

TV Time, aynı zamanda topluluk ile etkileşim kurabileceğiniz bir platformdur. Bölümleri ve filmleri değerlendirebilir, favori karakterlerinize ve duygularınıza oy verebilir ve diğer kullanıcıların değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Ayrıca, spoiler olmadan diğer hayranların düşüncelerini görebilir ve favori anlarınız için resimler oluşturabilirsiniz.

Uygulamanın bonus özellikleri arasında ise paylaşılabilir özel listeler oluşturma, ana/kilit ekranınızdan izleme listelerinizi görüntüleme, özel posterlerle dizilerinizi ve filmlerinizi özelleştirme ve rozetler kazanma gibi seçenekler yer almaktadır. TV Time, sevdiğiniz içerikleri düzenlemek, takip etmek, keşfetmek ve topluluk ile etkileşim kurmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sunan bir uygulamadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.