header
QR Kod
芒果TV國際-MangoTV

芒果TV國際-MangoTV

6.7.0 geliştirici 湖南快乐阳光互动娱乐传媒有限公司
(0 İncelemeler) Şubat 10, 2024
芒果TV國際-MangoTV 芒果TV國際-MangoTV 芒果TV國際-MangoTV 芒果TV國際-MangoTV 芒果TV國際-MangoTV 芒果TV國際-MangoTV

En Son Versiyon

Versiyon
6.7.0
Güncelle
Şubat 10, 2024
Geliştirici
湖南快乐阳光互动娱乐传媒有限公司
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hunantv.imgo.activity.inter
Şimdi İndir

芒果TV國際-MangoTV Hakkında Daha Fazla

【MangoTV】App全新大改造!更簡潔的界面,更極致的功能。高清視頻搭配全景聲播放,觀影體驗再升級!多語言字幕搭配小語種配音,自由追劇無國界!海量獨家自製內容搭配正版高清華語綜藝、真人秀、電視劇、電影等資源,精彩內容享不停!

【多種多樣】

Bu uygulama, popüler dizilerin sürekli güncellenmesi ve orijinal içeriklerin sunulmasıyla çeşitlilik sunmaktadır. "Mr. Right's Love"、"Secrets in the Dark"、"My Dear Obsessive"、"Don't Disturb Me While I'm Studying"、"Love Begins with Marriage"、"The Next Stop is Happiness"、"In the Name of the Family"、"Under the Power" gibi dizilerin yanı sıra "Brother Who Braved the Thorn"、"Sisters Who Brave the Waves"、"Desired Life"、"Escape Room"、"Celebrity Detective"、"Daughters' Romance"、"Chinese Restaurant"、"Happy Camp"、"Day Day Up" gibi orijinal içeriklere de sahiptir.

【全“新”全“譯”】

Çoklu dil seçenekleri sunan bu uygulama, yerelleştirme konusunda daha üstün bir kullanıcı arayüzü sunmaktadır. Üstelik, ücretsiz çoklu dil alt yazıları sayesinde dizi izlemek uluslararası sınırları aşmaktadır ve anlamak daha kolay hale gelmektedir. Ayrıca, akıllı yapay zeka dublajı sayesinde daha üstün bir görsel ve işitsel deneyim sunulmaktadır.

【至輕至簡】

Kullanıcı dostu arayüzü ve güçlendirilmiş temel özellikleri sayesinde bu uygulama, basit bir yapıya sahiptir. Görsel olarak sadeleştirilmiş ve işlevsel olarak güçlendirilmiştir. Ayrıca, yüksek çözünürlüklü videolar, 360 derece ses, HDR efektleri ve önemli sahnelerin önizlemesi sayesinde izleme deneyimi daha da geliştirilmiştir. Arama özelliği ise optimize edilmiş ve anahtar kelime kapsamı genişletilmiştir, bu sayede istenen içeriklere daha hızlı ulaşılabilmektedir. Ayrıca, akıllı öneriler ve otomatik önizleme sayesinde dizi izlemek artık daha kolay ve keyifli hale gelmiştir. Uygulama, kullanıcıların istedikleri zaman istedikleri yerden dizi izlemelerine olanak tanıyan ücretsiz indirme ve çevrimdışı izleme özelliklerine de sahiptir.

【會員權益】

Üyelik avantajları arasında reklamların otomatik olarak atlanması, özel önceden yayınlanan içeriklere erişim, geniş bir üye arşivi ve sadece üyelere sunulan kamera arkası görüntüleri yer almaktadır. Üyelik paketleri ise 1 ay için 1.99$, 3 ay için 8.49$ ve 12 ay için 29.99$ olarak sunulmaktadır. Yeni üyeler için ilk 3 ay aylık sadece 0.99$'dır ve sonrasında otomatik olarak 1 ay için 1.99$'a geçilir. Üyelik istenildiği zaman iptal edilebilir.

【聯系我們】

Müşteri hizmetlerine ulaşmak için uygulamada "Kişisel Merkez" bölümünden yardım istek formu doldurulabilir veya service@mgtv.com adresine e-posta gönderilebilir. Daha fazla bilgi için şu hesapları takip edebilirsiniz: Facebook:https://www.facebook.com/hntvchina、Instagram:https://www.instagram.com/mgtv/、Twitter:https://twitter.com/hunantvchina、TikTok:https://www.tiktok.com/@mangotv_international。

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.