header
QR Kod
TV (Apple) Remote Control

TV (Apple) Remote Control

1.3.9 geliştirici Dev Null
(0 İncelemeler) Şubat 16, 2024
TV (Apple) Remote Control TV (Apple) Remote Control TV (Apple) Remote Control TV (Apple) Remote Control TV (Apple) Remote Control TV (Apple) Remote Control

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.9
Güncelle
Şubat 16, 2024
Geliştirici
Dev Null
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ir.remote.control.appletv
Şimdi İndir

TV (Apple) Remote Control Hakkında Daha Fazla

Simple unofficial (this app is not in any way affiliated with the Apple Inc.) Apple TV IR remote control for Android phones and tablets with built-in IR blaster (Samsung Galaxy, HTC ONE, LG G2 etc). It's also compatible with other Apple devices with an infrared receiver (some MacBook Pro, iMac, iPod dock etc). The purpose is not to replace the original remote, but it is handy in emergency situations (original remote is lost, empty batteries etc).

Bu uygulama, Samsung telefonları ve tabletleri ile birlikte kullanılabilir ve bu cihazların dahili IR-blaster'larına ihtiyaç duyar. Ayrıca, bazı Android telefonlarla da uyumludur ve bu telefonların dahili IR-blaster'ları ve Android 4.4 KitKat gibi işletim sistemine sahip olmaları gerekmektedir (örneğin HTC ONE).

Telefonunuzun IR-blaster'ını doğrudan televizyona doğrultmanız gerekmektedir. Genel çalışma mesafesi 5-10 (maksimum ~15) ft. arasındadır.

Bu uygulama için ek bir donanıma ihtiyaç duyulmamaktadır.

Apple TV'nizi jailbreak yapmanıza gerek yoktur.

Uygulamada tam ekran reklamlar, anlık bildirim reklamları veya benzeri pop-up reklamlar kullanılmamaktadır!

Güç tasarrufu modunda olan veya neredeyse boş olan pil ile çalışan telefonlarda, IR-blaster çalışmayabilir veya mesafe 5 ft.'den daha az olabilir.

Eğer bu uygulama telefonunuzla çalışmazsa, bana e-posta göndererek (tam telefon modeliniz ve Android sürümünüzü belirterek) destek eklemeye çalışabilirim.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.