header
QR Kod
TUNEGEM : All About Kpop Vocal

TUNEGEM : All About Kpop Vocal

1.13.16 geliştirici KPOP FACTORY
(0 İncelemeler) Mayıs 18, 2024
TUNEGEM : All About Kpop Vocal TUNEGEM : All About Kpop Vocal TUNEGEM : All About Kpop Vocal TUNEGEM : All About Kpop Vocal TUNEGEM : All About Kpop Vocal TUNEGEM : All About Kpop Vocal

En Son Versiyon

Versiyon
1.13.16
Güncelle
Mayıs 18, 2024
Geliştirici
KPOP FACTORY
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vittio.tunegem
Şimdi İndir

TUNEGEM : All About Kpop Vocal Hakkında Daha Fazla

This app includes everything about Kpop vocals!

TUNEGEM, kpop vokalleri ile ilgili dinamik deneyimler sunar. Bu deneyimler arasında vokal analizi, seçmeler ve dersler bulunur.

🔍 Kpop Vokal Koçları Tarafından Analiz Kapak şarkınızı yükleyin! HYBE, SM, JYP ve YG gibi büyük kpop ajanslarının vokal koçları doğrudan kullanıcının şarkısını analiz eder ve ayrıntıları verir. Kullanıcılar, analiz sonuçları sayesinde ses türlerini, benzer ses türü idolünü, vokal seviyesini ve kpop grubu pozisyonunu görebilirler.

📃 Profesyonel ve Çeşitli Analiz Sonuçları Kullanıcılar vokal bileşenlerinin gelişimini (perde, tempo, vibrato, ritim, yüksek nota, ifade), beklenen seviyeyi, ses türü ayrıntılarını ve benzer ses türü idol ve özelliklerini kontrol edebilirler. Bu vokal analiz sistemi, 15 yılı aşkın süredir vokaller üzerine yapılan araştırmalara dayanmaktadır.

🎙 Kpop Ajansı Seçmelerine Kolay Başvuru Kullanıcılar, vokal analizinden sonra kpop ajansı seçmelerine kolayca başvurabilirler. TUNEGEM hizmeti aracılığıyla, birçok kişi kpop seçmelerini geçme şansını yakalamaktadır.

🎶 Idol Vokal Koçları Tarafından Verilen Kpop Dersleri Kpop idollerinin ait olduğu popüler kpop ajanslarında vokal eğitiminden sorumlu olan vokal koçları, size kpop şarkılarını daha iyi söylemeyi öğretecektir. Bu içerik, gerçek idol vokal eğitiminin gerçekçi bir temsilini sunar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.