header
QR Kod
Tumblr Video Downloader

Tumblr Video Downloader

1.4.0 geliştirici DevAyo
(0 İncelemeler) Mayıs 22, 2024
Tumblr Video Downloader Tumblr Video Downloader Tumblr Video Downloader Tumblr Video Downloader Tumblr Video Downloader Tumblr Video Downloader

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.0
Güncelle
Mayıs 22, 2024
Geliştirici
DevAyo
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.devayo.tumblrvideodownloader
Şimdi İndir

Tumblr Video Downloader Hakkında Daha Fazla

Tumblr Video Downloader is a lightweight and modern application for downloading videos from Tumblr posts into your device storage for later watching or sharing on other social media applications. It has the following features.

Bu uygulama, kullanıcıların telefonlarına videoları indirmelerine olanak sağlar. Ultra hızlı indirme özelliği sayesinde, kullanıcılar videoları hızlı bir şekilde indirebilirler. Ayrıca, bir seferde birden fazla video indirme özelliği sayesinde, kullanıcılar daha hızlı ve verimli bir şekilde videoları indirebilirler.

Uygulama, arkaplanda indirme özelliği sayesinde kullanıcıların başka işlemler yaparken bile videoları indirmelerine olanak sağlar. Böylece kullanıcılar, indirme işlemlerinin tamamlanmasını beklemek zorunda kalmazlar ve zamandan tasarruf ederler.

Ayrıca, uygulama kullanıcıların indirdikleri videoları diğer sosyal medya uygulamalarında paylaşmalarına olanak sağlar. Bu sayede kullanıcılar, sevdikleri videoları kolayca arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

Uygulama ayrıca, kullanıcıların indirdikleri videoları oynatmak için bir video oynatıcıya sahiptir. Bu sayede kullanıcılar, indirdikleri videoları uygulama içinde izleyebilirler.

Bunların yanı sıra, uygulamada birçok başka özellik de bulunmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, uygulama ve geliştiricisinin Tumblr ile herhangi bir şekilde ilişkili olmadığıdır. Uygulama tamamen bağımsız bir şekilde geliştirilmiştir ve Tumblr ile herhangi bir resmi bağlantısı yoktur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.