header
QR Kod
Tumblr—Fandom, Sanat, Özgürlük

Tumblr—Fandom, Sanat, Özgürlük

33.0.0.110 geliştirici Tumblr, Inc
(0 İncelemeler) Şubat 14, 2024
Tumblr—Fandom, Sanat, Özgürlük Tumblr—Fandom, Sanat, Özgürlük Tumblr—Fandom, Sanat, Özgürlük Tumblr—Fandom, Sanat, Özgürlük Tumblr—Fandom, Sanat, Özgürlük Tumblr—Fandom, Sanat, Özgürlük

En Son Versiyon

Versiyon
33.0.0.110
Güncelle
Şubat 14, 2024
Geliştirici
Tumblr, Inc
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tumblr
Şimdi İndir

Tumblr—Fandom, Sanat, Özgürlük Hakkında Daha Fazla

Tumblr: favorin olmaya layık yeni sanat çalışmaları keşfedeceğin yer. Bir tarafta aklına gelebilecek her fandom dünyasından beyin gıcıklayıcı dijital çizimler, diğer tarafta aynı sanatçılardan orijinal eserler. Ve en güzeli: eski internet havası, komikli resimler, yeryüzündeki tüm fandom'lar. İster içerik paylaş ister doya doya gez.

Tumblr, sanat ve eğlence dünyasına adım atabileceğin, özgürce ifade edebileceğin ve keyifli vakit geçirebileceğin bir platformdur. Burada kullanıcılar kendi kararlarıyla ortamın nasıl olacağına karar verir ve kendi dünyalarına hoş geldin diyecekleri bir yer bulurlar. Artık durma ve kendi dünyanı yaratmaya başla!

Eğer bir sanatçıysan, bu platform senin için bir online stüdyo gibi olabilir. Hem portföyünü sergileyebilir, hem sosyal etkileşim kurabilir, hem de yeni fikirler ve toplulukların nabzını tutabileceğin bir tahta olarak kullanabilirsin. Komisyon al, sanat challenge'larına katıl, Tumblr yazarlarına karakter çizimleri yap ve hayranlar kazan.

Tumblr, internet dünyasında birçok şeyin doğduğu yerdir. Göz kamaştıran çizimler, ilginç ve eğlenceli yazılar, komiklikler ve fandomlar burada buluşur. Pokémon, D’n’D, Marvel, Kpop, Minecraft, Star Wars, Doctor Who ve daha fazlası burada!

Burada istediğin gibi içerikler oluşturabilir, başkalarının gönderilerini beğenebilir ve paylaşabilirsin. Panon, senin ilgi alanlarına uygun çeşitli içeriklerin, esprilerin ve neşeli şeylerin bulunduğu bir yer olacak. Aynı düşünen insanlar arasında kendini bulacaksın.

Gönderi yaparken resim, video veya metin gibi farklı formatlarda paylaşabilirsin. Hatta dilersen sohbet formatını kullanarak efsane replikleri alıntılayabilirsin. RB (reblog) yapmak da Tumblr'ın tadını çıkarmanın bir yolu olarak düşünülebilir. Bu sayede diğer kullanıcılarla muhabbet açabilir, esprilere vesile olabilir ve içeriğin dünya çapında yayılmasını sağlayabilirsin. Ayrıca içeriklerini özel olarak paylaşabilir veya sadece belirli kişilerin görmesini sağlayabilirsin.

Tumblr'ın teknik detaylarını öğrenmek istersen ekip.tumblr.com blogunu ziyaret edebilirsin. Twitter ve Instagram hesaplarını takip ederek de platformdaki yeniliklerden haberdar olabilirsin. Hadi hemen kaydol ve hayalindeki dünyayı yaratmaya başla!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.