below header
QR Kod
Türk Telekom

Türk Telekom

10.0.0 geliştirici TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
(0 İncelemeler) Nisan 04, 2024
Türk Telekom Türk Telekom Türk Telekom Türk Telekom Türk Telekom Türk Telekom

En Son Versiyon

Versiyon
10.0.0
Güncelle
Nisan 04, 2024
Geliştirici
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tmob.AveaOIM
Şimdi İndir

Türk Telekom Hakkında Daha Fazla

Tüm ihtiyaçlarınız için Türk Telekom uygulaması 7/24 yanınızda! Türk Telekom uygulamasından işlemlerinizi kolaylıkla, güvenle ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil hesabınızın Kullanımlar sayfasından tarife ve paketinizdeki kalan kullanımlarınızı inceleyebilir, güncel faturanızı/bakiyenizi görüntüleyebilir ve her hafta yenilenen hediyeleriyle Sil Süpür oynayarak GB, dakika ve daha bir çok hediye kazanabilirsiniz. Bu şekilde, kullanımınızı kontrol edebilir ve ekstra hediyelerle avantajlı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İşlemler menüsünden fatura ödeme, fatura detaylarını inceleme, fatura ayarlarını yönetme, tarife ve paket bilgi sorgulama, taahhüt başlangıç ve bitiş sorgulama, TL yükleme ve TL talep etme gibi çeşitli işlemleri kolaylıkla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hat ve çağrı ayarlarını yönetme gibi işlemleriniz de buradan hızlı ve pratik bir şekilde yapılabilir.

Mağaza menüsünden size uygun tarife ve paketlere ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun diğer dijital servis ve uygulamalarımızı keşfedebilir, sadece dijitale özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca Bi Dünya Fırsat kampanyalarını inceleyip, popüler markalardaki indirimlerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede, size özel ve avantajlı tekliflerden faydalanarak bütçenizi koruyabilirsiniz.

Hızlı İşlemler üzerinden sıkça kullanılan fatura ödeme/TL yükleme, paket satın alma ve Bana Özel menülerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Böylece, sık kullandığınız işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Evde internet hesabınızın ana sayfasından aboneliğinize ait kampanya adı, paket hız bilgisi ve taahhüt bitiş tarihi bilgilerine ulaşabilir, taahhüdünüz bitmeye yakın size özel teklifleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, İşlemler menüsünden fatura detaylarını görüntüleyip ödeme, otomatik ödeme talimatı verme, fatura gönderim tercihi ve fatura iletişim bilgisi güncelleme gibi işlemlerinizi de hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Mağaza menüsünden uygulamaya özel en avantajlı tekliflerle taahhüdünüzü yenileyebilir veya yüksek hız paketlerine geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede, ihtiyacınıza en uygun tarife ve paketlerden faydalanabilirsiniz.

Hızlı İşlemler üzerinden sıkça kullanılan fatura ödeme, kampanya/taahhüt yenileme ve hız yükseltme menülerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu sayede, sık yaptığınız işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve zaman kazanabilirsiniz.

Hikayelerden av

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.