header
QR Kod
Tüm Video İndirici

Tüm Video İndirici

11.11 geliştirici Video Developers
(0 İncelemeler) Mayıs 20, 2024
Tüm Video İndirici Tüm Video İndirici Tüm Video İndirici Tüm Video İndirici Tüm Video İndirici Tüm Video İndirici

En Son Versiyon

Versiyon
11.11
Güncelle
Mayıs 20, 2024
Geliştirici
Video Developers
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.video.downloader.all
Şimdi İndir

Tüm Video İndirici Hakkında Daha Fazla

All Video Downloader, tüm videolarınızı internetten cihazınıza minimum çabayla güvenle indirmenizi sağlar. Bu Video İndiricinin kullanımından veya yanlış kullanımından kaynaklanan hiçbir sorumluluktan dolayı bizi zararsız tutmayı özellikle kabul edersiniz. Herhangi bir kişi veya kuruluşun haklarını ihlal eden bu uygulamanın herhangi bir şekilde kullanılmasına izin verilmez.

HD Video Downloader, farklı web sitelerinden videoları kolayca aramanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulamanın özelliği, yerleşik özel bir tarayıcıya sahip olmasıdır. Süper hızlı bir uygulama olduğu için tüm popüler arama motorlarını destekler ve istediğiniz arama motorunu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Ayrıca, Sayfada Bul özelliğini kullanarak video anahtar kelimenizi web sayfasında arayabilirsiniz.

İndirdiğiniz tüm videoları, resimleri ve dosyaları dahili dosya yöneticisi ile görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, dizinleri, ilişkili dosyaları ve klasörleri kolayca keşfedebilirsiniz. Ayrıca, oluşturma ve paylaşım seçenekleri ile indirdiğiniz görüntüleri ve videoları kolayca paylaşabilirsiniz.

HD Video Downloader, 720p, 1024p ve diğerleri gibi tüm video formatlarını destekler. Bu sayede, sevdiğiniz videoları en yüksek çözünürlükte indirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama HD görüntüler ve duvar kağıtları indirmenize de olanak sağlar.

Uygulamanın nasıl kullanılacağına dair talimatlar şu şekildedir: İlk olarak, tarayıcıyı kullanarak web sitenizi arayın ve en sevdiğiniz videoyu bulun. Ardından, indirmek istediğiniz videoya tıklayın. Uygulama, videonuzu algılayacak ve indirmeye başlayacaktır. Eğer indirme otomatik olarak başlamazsa, sayfayı bir kez yeniden yükleyin.

Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız veya uygulamaya dair herhangi bir istek, öneri veya geri bildiriminiz varsa, lütfen doğrudan bize e-posta gönderin. Uygulamayı indirerek, tüm Video Downloader'ı telif hakkı ihlali veya sahtecilik için kullanmayacağınızı kabul etmiş olursunuz. Bu nedenle sizlere teşekkür ederiz ve uygulamayı indirerek kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Lütfen dikkat edin ki, telif hakkı ile korunan videoların indirilmesi ve görüntülenmesi yasaktır ve yaşadığınız ülkenin yasaları tarafından düzenlenmektedir. Uygulamanın geliştiricileri olarak, All Video Downloader'ın ihlali veya kötüye kullanımı konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Tüm ticari markalar (logo, isim, rozetler dahil) ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve burada yalnızca kullanıcılara rehberlik etmek için kullanılmaktadır.

Eğer başka bir öneriniz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen https://goo.gl/1BVtqN adresini ziyaret ederek bize ulaşın. Görüşleriniz bizim için çok önemlidir ve sizlerden gelen öneriler sayesinde uygulamamızı geliştirmeye devam edeceğiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.