header
QR Kod
tüm sosyal medya uygulamaları

tüm sosyal medya uygulamaları

1.0 geliştirici OPTEKASOFT
(0 İncelemeler) Nisan 04, 2024
tüm sosyal medya uygulamaları tüm sosyal medya uygulamaları tüm sosyal medya uygulamaları tüm sosyal medya uygulamaları

En Son Versiyon

Versiyon
1.0
Güncelle
Nisan 04, 2024
Geliştirici
OPTEKASOFT
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.opteka_allsocialmedia.android
Şimdi İndir

tüm sosyal medya uygulamaları Hakkında Daha Fazla

✨— bütün sosyal medya uygulamaları edinin, telefonunuzda harcadığınız emekten, zamandan ve depolama alanından tasarruf edin. hepsi bir arada sosyal medya. Çok sayıda hepsi bir arada sosyal medya uygulaması, hepsi bir arada haberci ve YouTube, Likee ve TikTok, Snapchat, spor siteleri ve ücretsiz çevrimiçi pazarlama üzerinden video izlemek gibi eğlence siteleri içerir. Ayrıca ücretsiz sosyal ağ siteleri, sohbet için yeni sosyal medya uygulamaları 2023 ve sohbet için hepsi bir arada sosyal medya uygulaması içerir. Tüm sosyal ağları tek bir uygulamada ararsanız, şimdi sosyal medya tarayıcısında daha fazla uygulama edinin ve telefonunuzda yer kazanmak için tüm sosyal medya bir uygulamada pişman olmayacaksınız.

Bütün sosyal medya uygulamalarını tek bir uygulamada bulabileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Telefonunuzda yerden tasarruf etmenizi sağlar ve yaklaşık 140 MB tasarruf edebilirsiniz. Uygulamaları ücretsiz olarak indirebilir ve tüm sosyal medya uygulamalarına göz atabilirsiniz. Android için tasarlanmış ve bilgilerinizi gizli tutmak için parola korumalıdır. Tüm yer imlerinizi tek bir uygulamada sıralayabilir ve böylece yerden tasarruf edebilirsiniz.

Uygulama içinde arama motoru sayesinde tüm sosyal medya uygulamalarına kolay erişim sağlayabilirsiniz. Özel Bölümlerdeki Medya kısmında, spor ve seyahat siteleri gibi yeni web siteleri eklenmiştir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz sosyal ağ sitelerine ülke ve dil seçeneklerine göre erişebilirsiniz. En ünlü siteleri tek bir uygulamada bulabilir ve böylece yerden tasarruf edebilirsiniz.

Tüm sosyal medya uygulamalarına tek bir uygulamadan erişebileceğiniz bir uygulamadır. Telefonunuzda yerden tasarruf etmek için tek bir klasörde tüm uygulamalara erişebilirsiniz. Arkadaş edinmek ve iletişim kurmak için de oldukça kullanışlıdır. Appo uygulaması size Alibaba ve Amazon gibi pazarlama uygulamalarını da gösterir. Eğer uygulamayı beğenirseniz 5 yıldız ve yorumlarınızla destek olabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.